X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Gdy buty obcierają

stopa
Opracowanie: Salvequick
Źródło: Salvequick
Jak często podczas, imprez, wesel, uprawiania sportu na twoich stopach pojawiają się otarcia i zaczerwienienia? Nowe, nierozchodzone buty nawet te najładniejsze też często sprawiają, że cierpimy, a na stopach pojawiają się odciski.

Marka Salvequick ma rozwiązanie na powyższe problemy. Specjalnie opracowane plastry FOOT CARE zabezpieczają stopy przed powstawaniem pęcherzy i otarć. Plastry są idealnie gładkie, dopasowują się do skóry i są bezbarwne, a nowoczesna technologia hydrokoloidalna zwana „drugą skórą” działa niczym ochronna poduszeczka. Jednak kiedy jest już za późno i na stopach pojawi się odcisk idealny będzie plaster - sprawdź więcej - CORN zawierający kwas salicylowy – substancję aktywną, o najwyższym stężeniu dostępnym na rynku polskim w plastrach na odciski, która zmiękcza stwardniały naskórek i pomaga usuną odcisk. W efekcie plastry łagodzą uczucie bólu związane z odciskiem, zmniejszają ucisk.

plastry
Opracowanie: Salvequick
Źródło: Salvequick
Plastry hydrokoloidalne działają jak dodatkowa warstwa skóry. Idealnie przylegają i pomagają zachować naturalną wilgotność, temperaturę i prawidłowe ph. Stożkowe krawędzie oraz niska powierzchnia tarcia, zapobiega przed przyklejaniem się do ubrań i skarpet. Materiał jest oddychający i pomaga w tworzeniu optymalnego środowiska do leczenia ran. Produkt zmniejsza ucisk na ranę i przynosi ulgę. Na ranie nie powstaje strup, dzięki czemu pęcherz, otarcie szybciej się goi. Idealnie zabezpieczają przed zabrudzeniem, bakteriami, wodą. Są bezbarwne i dyskretne oraz łatwe w użyciu. Bardzo chłonne cząsteczki (CMC) wchłaniają krew, wydzielinę oraz wilgoć. Nie musi być zmieniany tak często jak zwykły plaster, może być noszony przez kilka dni.
Źródło: CRUSO PR
Opracowanie: Jagoda Konarska
19-12-05 07:09:15