X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kuchnia otwarta na przestrzeń

Otwarta kuchnia to doskonały sposób na stworzenie wygodnej strefy jadalno – wypoczynkowej. Niezbędne jest do tego odpowiednie wyposażenie, które będzie w sobie łączyło funkcjonalność z estetyką.

kuchnia
Opracowanie: KAM
Źródło: KAM

Magia przestrzeni
Jednym z głównych walorów otwartej kuchni jest możliwość uzyskania dużej przestrzenności całego pomieszczenia. zabudowa kuchenna firmy KAM składa się z dwóch rozłożonych wzdłuż ścian stref, które zajmują jedynie niezbędną ilość miejsca. Przemyślany układ poszczególnych szafek sprawia przy tym, że wszystkie elementy wyposażenia są łatwo dostępne dla użytkowników.

Bardzo praktyczne udogodnienie stanowi duża powierzchnia robocza blatu, która umożliwia trzymanie mniejszych sprzętów agd (mikrofalówka) i ułatwia wykonywanie wielu czynności jednocześnie. Obszerny blat wpływa także na wrażenie przestrzenności pomieszczenia. Całość obudowana jest lekkimi frontami w kolorze drewna, które w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem doskonale komponują się z pozostałą aranżacją salonu czy pokoju jadalnego. Wszystkie elementy wykonane są z materiałów najwyższej klasy, składając się na funkcjonalną i estetyczną zabudowę, pasującą szczególnie do kuchni otwartych.

Charakterystyka techniczna:
Producent: Spółka Meblowa KAM
Lidia Palisander (poziomy) – płyta mdf fornirowana
Otylia (biały) – płyta laminowana, połysku
Korpus – Orzech
Uchwyty – GUU 2508
Sugerowana cena prezentowanego zestawu mebli kuchennych – 8 900zł + sprzęt AGD 7 500zł
Źródło: PointB
Opracowanie: Adam Wróbel
19-12-12 07:08:24