X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kompleksowa pielęgnacja włosów w 4 krokach

Relaksujące ćwiczenia w klubie fitness, zdrowy i lekki lunch z przyjaciółką czy weekend spędzony w spa. Każda kobieta ma swoje sposoby na kompleksową pielęgnację ciała. A co z włosami? Przecież i one na nią zasługują, bo tylko właściwe oczyszczanie, odżywianie, odbudowa i ochrona mogą im zapewnić piękny i zdrowy wygląd.

Z produktami Pantene Pro-V Nature Fusion kompleksowa pielęgnacja włosów staje się jeszcze prostsza, a dzięki regularnemu stosowaniu szamponu, odżywki, maski i serum z tej linii włosy będą nawet do 30 razy mocniejsze.

Życie współczesnej kobiety to prawdziwa misja specjalna. Kariera zawodowa, życie rodzinne i codzienne wyzwania wymagają od niej nie lada siły i determinacji. Skąd je czerpać? Na przykład z wysokiej samooceny i dobrego samopoczucia, na które ogromny wpływ ma nasze zdrowie i zadbany wygląd. Dlatego coraz więcej kobiet kompleksowo dba o swoje ciało, zwracając przy tym uwagę na zapewnienie sobie odpowiedniej dawki ruchu, zdrowej diety oraz różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Również nasze włosy potrzebują kompleksowej pielęgnacji. Mocne i zadbane stanowią nasz niezaprzeczalny atut. Dzięki nim czujemy się piękne i pewne siebie. Tymczasem codzienne czynności, takie jak szczotkowanie czy intensywna stylizacja mogą osłabić ich kondycję. Aby zapewnić włosom odpowiednią ochronę i piękny wygląd, naukowcy Pantene Pro-V połączyli dobroczynną moc natury zawartą w odżywczych właściwościach azjatyckiej rośliny Cassia z najnowszymi osiągnięciami nauki, tworząc wyjątkową linię Nature Fusion z kompleksem Cassia. Eksperci Pantene Pro-V poddali polimery pozyskane z nasion Cassii rewolucyjnemu procesowi technologicznemu, zwanemu kwaternizowaniem, który sprawia, że polimery przywierają do włosa. Aby lepiej zrozumieć efekty, jakie daje proces kwaternizowania, wyobraźmy sobie pozbawiony ząbków suwak. Posiada on strukturę, ale brak mu zdolności zaczepiania się. Ząbki zamka (w tym wypadku dodatnie ładunki – czyli kationy) są dodawane właśnie w procesie kwaternizowania. Zwiększona liczba dodatnich ładunków sprawia, że unikalny kompleks Cassia pomaga odżywiać włosy, chronić ich powierzchnię przed uszkodzeniami spowodowanymi tarciem, a także neutralizuje negatywne ładunki, charakterystyczne dla zniszczonych włosów.

4 KROKI KOMPLEKSOWEJ PIELĘGNACJI WŁOSÓW
Pantene Pro-V Nature Fusion to wyjątkowa kombinacja natury i nauki dla mocnych i pięknych włosów. Za pomocą 4 prostych zabiegów pielęgnacyjnych – oczyszczania, odżywiania, odbudowy i ochrony – linia zapewni kompleksową pielęgnację włosom cienkim i delikatnym, pomagając odbudować je od cebulek aż po same końce, by były do 30 razy mocniejsze.

kosmetyki
Opracowanie: Pantene Pro-V
Źródło: Pantene Pro-V

O ile o oczyszczaniu i odżywianiu pamięta większość kobiet, konieczność regularnej odbudowy i ochrony włosów nie jest już tak oczywista. Wiele kobiet sięga po maskę i serum dopiero wówczas, gdy zauważą, że ich włosy stały się osłabione, straciły blask i nie wyglądają zdrowo. Tymczasem produkty do intensywnej odbudowy i ochrony powinny zostać wpisane do regularnej pielęgnacji włosów, by na stałe utrzymać je w dobrej kondycji, mocne i lśniące. Regularna odbudowa i ochrona włosów pomaga jeszcze lepiej wzmocnić włosy i ochronić je przed czynnikami zewnętrznymi czy intensywną stylizacją, a dodatkowo sprawia, że włosy stają się jeszcze bardziej lśniące, gładkie i łatwiejsze w stylizacji. Maska działa bowiem dużo silniej niż zwykła odżywka i pomaga dokładniej domknąć łuski włosów. Dzięki temu są one wzmocnione od nasady aż po końce. Tak oczyszczone, odżywione i odbudowane włosy zasługują jeszcze na specjalną ochronę, czyli regularne stosowanie serum. Ten ostatni krok kompleksowej pielęgnacji pomaga nie tylko zabezpieczyć włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także na dłużej zachować rezultaty wcześniejszych zabiegów pielęgnacyjnych.

KROK 1: OCZYSZCZANIE
Pielęgnacja włosów linią Pantene Nature Fusion rozpoczyna się od ich dokładnego oczyszczenia szamponem Pantene Pro-V Nature Fusion, który pozostawia włosy miłe w dotyku i wyraźnie mocniejsze. Produkt został wzbogacony o unikalny kompleks Cassia, który tworzy na powierzchni włosa warstwę ochronną, pomagającą chronić włosy przed uszkodzeniami podczas szczotkowania.

KROK 2: ODŻYWIANIE
Po dokładnym oczyszczeniu włosy powinny zostać wzmocnione i głęboko odżywione od nasady aż po same końce odżywką Pantene Pro-V Nature Fusion, która idealnie uzupełnia działanie szamponu Pantene Nature Fusion.

KROK 3: ODBUDOWA
Następnym krokiem do wzmocnienia włosów jest ich intensywna regeneracja z maską intensywnie odbudowującą Pantene Pro-V Nature Fusion, która przywraca włosom optymalny poziom nawilżenia i chroni je przed uszkodzeniami. Maska zawiera aż 2 razy więcej substancji odżywczych niż zwykła odżywka do spłukiwania. Powinna być stosowana raz w tygodniu.

KROK 4: OCHRONA
Serum wzmacniające Pantene Pro-V Nature Fusion jest doskonałym uzupełnieniem i wzmocnieniem działania trzech pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych. Pozostawia włosy jeszcze mocniejsze, lśniące i jedwabiście gładkie. Dodatkowo zmniejsza ich puszenie się oraz ułatwia rozczesywanie. Serum można aplikować zarówno na suche, jak i mokre włosy. Produkt może być stosowany codziennie.

Tylko regularne stosowanie 4 powyższych kroków zapewnia włosom kompleksową pielęgnację i sprawia, że staną się do 30 razy mocniejsze. Szampon i odpowiednio dobrane do potrzeb włosów produkty do odżywiania i odbudowy to podstawa właściwej pielęgnacji włosów – mówi dr Frauke Neuser, ekspert naukowy Procter & Gamble. Odżywka, maska i serum doskonale uzupełniają działanie szamponu Pantene Pro-V Nature Fusion. Wspólnie pozwalają wydobyć z włosów prawdziwe kobiece piękno – dodaje dr Frauke Neuser.

Sugerowana cena detaliczna:
Pantene Pro-V Nature Fusion szampon 200 ml – 10,99 zł, 400 ml – 14,99 zł
Pantene Pro-V Nature Fusion odżywka 200 ml – 10,99 zł
Pantene Pro-V Nature Fusion maska intensywnie odbudowująca 200 ml – 16,99 zł
Pantene Pro-V Nature Fusion serum wzmacniające 150 ml – 16,99 zł
Opracowanie: Katarzyna Walewska
19-12-19 07:09:22