X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Mobilne pojemniki na zabawki

pojemniki
Opracowanie: Curver
Źródło: Curver
Każda zabawa z dzieckiem wiąże się z koniecznością późniejszego uporządkowania wszelkich maskotek, klocków, piłeczek i innych drobiazgów. Byłoby idealnie, gdyby nasza pociecha z chęcią włączała się do sprzątania. Nowość od firmy Curver, pojemniki Roller, ułatwią rodzicom przekonanie dzieci, że sprzątanie nie jest takie złe!

Na pierwszy rzut oka pojemniki Roller wyglądają jak zabawki: kółeczka, rączka do trzymania i bajkowe nadruki sprawiają, że niemal do złudzenia przypominają dziecięce taczki lub wózki do przewożenia misiów. Taki też był zamysł twórców pojemników: mają idealnie pasować do wnętrza pokoju dziecka, być jego ozdobą i spełniać swoją funkcję, dostarczając jednocześnie dziecku dużej frajdy.

pojemniki
Opracowanie: Curver
Źródło: Curver
Pojemniki Roller są wystarczającej wielkości, żeby mogły się w nich pomieścić małe i średnie zabawki. Solidne kółka i rączka dostosowana do dziecięcej dłoni ułatwią przemieszczenie ich z miejsca w miejsce. Obydwa wyposażone są w szczelne wieko, dzięki któremu zawartość pojemnika nie wysypie się. „Rollery” dostępne są w dwóch wersjach: „Cars” w kolorze czerwono-czarnym i „Princess” w kolorze różowym. Na obydwu znajdują się ilustracje z bajek, co z pewnością spodoba się niejednemu maluchowi.

Więcej informacji na:
Pojemnik Roller: ok. 79 zł
Nowość: strona tutaj Pojemnik patrz
Opracowanie: Natalia Miszczak
18-06-22 15:20:35