X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Napój zawsze pod ręką - termosy marki Altom Design

Termos Pocisk – doskonały podczas biwakowania
Opracowanie: pieknowdomu.pl
Źródło: pieknowdomu.pl
Wakacje to okres podróży i niezapomnianych przygód. Podczas długich, ekscytujących wycieczek, nierzadko brakuje nam gorącej kawy. Kolekcja termosów marki Altom Design stanowi rozwiązanie problemu wakacyjnych wyjazdów i biwaków. Różnego rodzaju naczynia, przeznaczone do przechowywania ciepłych oraz zimnych napojów, zapewnią ich odpowiednią temperaturę w każdej sytuacji.

Komu w drogę…temu termos marki Altom Design
Termosy marki Altom Design
Opracowanie: wwwpieknowdomu.pl
Źródło: wwwpieknowdomu.pl
Termos - naczynie do zadań specjalnych, o podwójnych, połączonych próżnią techniczną ściankach, to niezbędne wyposażenie każdego biwakowicza i podróżnika. Perfekcyjny termos powinien przez długi czas utrzymywać odpowiednią temperaturę napoju, a przy tym być wytrzymały oraz szczelny, by nic się nie uszkodziło i nie wyciekło podczas przenoszenia. Kolekcja marki Altom Design to cztery rodzaje termosów, które bez wątpienia spełnią wymogi funkcjonalnego urządzenia. Ich zewnętrzna obudowa wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej, podobnie jak wkład wewnętrzny, którym zastąpione zostało podatne na uszkodzenia szkło, stosowane w większości tradycyjnych termosów. Stalowy wkład w połączeniu z próżniową izolacją uzyskuje wysokie właściwości izolacyjne, co pozwala utrzymać ciepło wnętrz (sprawdź więcej) zimno przez wiele godzin. Dzięki temu termosy marki Altom Design sprawdzą się nawet podczas długich podróży, a my będziemy mogli cieszyć się smakiem gorącej kawy o każdej porze dnia i nocy. Uszkodzenia mechaniczne również nie będą stanowić problemu, a ryzyko rozlania zredukują specjalne rozwiązania, jak przycisk zabezpieczający, czy pompka, która umożliwia stopniowe dozowanie napoju.

Elegancja i praktyczność w każdym calu
Termos Dzbanek – nie tylko w plenerze
Opracowanie: wwwpieknowdomu.pl
Źródło: wwwpieknowdomu.pl
Kolekcja termosów marki Altom Design to nie tylko ciekawe i funkcjonalne rozwiązania, ale również szeroki wybór. Dzięki temu każdy będzie mógł dopasować wielkość i rodzaj naczynia do swoich potrzeb. Szczelnie zamykany termos pocisk i termos profilowany to doskonały kompan każdej wycieczki. Są lekkie, poręczne i dostępne w trzech pojemnościach - 0,5l, 0,75l oraz 1l, a dodatkowo wyposażone zostały w praktyczne wieczko, które może pełnić rolę turystycznego kubka. Z kolei termos dzbanek i termos z pompką to idealny partner do grilla na tarasie czy rodzinnego pikniku. Pierwszy z nich o pojemności 1,2l lub 2l jest bardzo elegancki i wyglądem przypomina tradycyjny dzbanek wnętrz (sprawdź naszą propozycję) czajnik, dlatego będzie świetnie prezentował się na stole. Dzięki dobrze wyprofilowanej rączce jest poręczny i wygodny w użyciu. Ostatnią z propozycji marki Altom Design jest termos z pompką (2l), który poza możliwością dozowania ilości napoju, cechuje się dodatkowym zabezpieczeniem przed przypadkowym naciśnięciem pompki w czasie transportu oraz zdejmowaną pokrywą, ułatwiającą jego czyszczenie wewnątrz.
wakacje to sielankowy okres, który wspominamy z nutką tęsknoty przez resztę zapracowanych dni roku. Warto zatem zadbać, by nasze letnie przygody stanowiły niesamowite przeżycia i nic nie zakłóciło naszego odpoczynku. Termosy marki Altom Design ułatwią to zadanie, dbając by gorący lub zimny napój był zawsze w zasięgu ręki.
Źródło: Fly PR
Opracowanie: Monika Makowska
17-11-16 13:01:11