X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Porcelanowa esencja kobiecości

Quebec Purpre
Opracowanie: Zakładów Porcelany „Ćmielów”
Źródło: Zakładów Porcelany „Ćmielów”
Krągłe kształty, zalotnie przekrzywione elementy i malinowy kolor to sekret kobiecości serwisu Quebec Purpre. Kolekcja Quebec w nowej, różowej odsłonie, nie tracąc nic ze swojego nowoczesnego designu, zyskała fascynujący kobiecy charakter.

Intrygujące krągłości
Quebec to serwis, który już od pierwszej chwili przyciąga spojrzenie. Kuliste kształty imbryczków i sosjerek intrygują i nadają wnętrzom delikatności, zaś krągłe filiżanki, aż proszą się, by wziąć je do ręki. – Ta kolekcja jest połączniem kubistycznych form z ceremonialną japońską stylistyką – tłumaczy Mariusz Woliński, projektant porcelany i współtwórca kolekcji Quebec. – Dzięki temu zyskaliśmy harmonijny kształt, który z pewnością przypadnie do gustu kobietom ceniącym elegancję i subtelność.

Zalotnie, przekornie, na bakier
Spokojna linia talerzy i naczyń jest jednak tylko pozorna. Regularność brył kontrastuje bowiem z ukośnie umocowanymi uchwytami, przekrzywionymi przykrywkami oraz przechylonymi filiżankami. W ten sposób serwis Quebec nabiera dynamicznego i niepowtarzalnego charakteru. Ta celowa „przekorność” nie ogranicza jednak walorów użytkowych serwisu: - Pracując nad fasonem Quebec, nasi projektanci postarali się, aby nowatorskie pomysły nie ograniczyły jego funkcjonalności. – mówi Joanna Niedziela, Dyrektor Handlowy Zakładów Porcelany Ćmielów. – Zestaw Quebec Purpre to sprzymierzeniec wszystkich pań, dlatego nawet elementy dekoracyjne powstały techniką umożliwiającą wkładanie naczyń do zmywarki i mikrofalówki – dodaje Joanna Niedziela.

W malinowym chruśniaku
Różowy to najbardziej zmysłowy i kobiecy kolor - przywodzi na myśl soczyste maliny, intensywny kolor szminki, ale także dodaje wnętrzom kobiecej elegancji. Dlatego najbardziej kobiecy ze wszystkich ćmielowskich serwisów został zatopiony w soczystej malinowej tonacji. Podłużne i poprzeczne różowe dekoracyjne linie doskonale podkreślają krągłe, harmonijne kształty i udowadnia o tym, że elegancją i kobiecością można emanować nawet w kuchni czy jadalni.

Ofiaruj jej piękne chwile
- Z filiżanką herbaty w ręce, wszystko wydaje mi się możliwe – tak mawiała ponoć sama Audrey Hepburn. W tym zdaniu kryje się dużo prawdy. Z filiżanką herbaty czy kawie w dłoni lepiej się pracuje, rozmawia z przyjaciółmi czy po prostu relaksuje w wolnej chwili. Jeśli chcemy zatem, by te momenty zyskały jeszcze więcej uroku, warto sięgnąć po filiżankę z fasonu Quebec Purpre. Serwis Quebec Purpre lub zestaw eleganckich malinowych filiżanek będzie zatem dobrym pomysłem na prezent dla przyjaciółki czy ukochanej.
Źródło: Sfera PR
Opracowanie: Kinga Bacewicz
18-11-07 07:14:11