X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Szkło, drewno i aluminium - wyznaczniki nowoczesności

Do nowoczesnego, a jednocześnie praktycznego wyniknie z połączenia szkła, drewna i aluminium? Odpowiedzi na to pytanie należy szukać w salonach RuckZuck, jednej z największych na rynku europejskim sieci sprzedaży paneli podłogowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych.

salon
Opracowanie: Classen
Źródło: Classen

Sklepy oferują nowoczesne rozwiązania w stolarce drzwiowej, a drzwi z kolekcji Andromeda, Discovery i Tetyda stanowią idealną propozycję do wyszukanych, nieprzeciętnych wnętrz.

- Nowoczesne apartamenty charakteryzuje minimalizm, elegancja, przewaga stali i surowych barw. Jakimi drzwiami uzupełnić tak zaaranżowane wnętrza? Proponujemy aż trzy wyjątkowe kolekcje: Andromeda, Discovery i Tetyda. To nasz klucz do futurystycznie urządzonych pomieszczeń – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck.

Kolekcję skrzydeł drzwiowych wewnętrznych linii Andromeda tworzą trzy modele w sześciu nowoczesnych dekorach. Wyróżnia je stabilna konstrukcja oraz nietypowy design. Charakterystyczne dla Andromedy różnej szerokości przeszklenia wykonane ze szkła hartowanego o grubości 8 mm zapewniają wymaganą akustyczność oraz nadają wnętrzu lekkości.

Druga z polecanych przez specjalistów z firmy RuckZuck kolekcji do nowoczesnych wnętrz to Discovery. Charakterystycznymi elementami ozdobnymi linii są poprzeczne listwy aluminiowe rozmieszczone – w zależności od modelu – równomiernie na całej powierzchni lub w poszczególnych częściach drzwi. Kompilacja mlecznego szkła, aluminium i drewna sprawdzi się we wnętrzach urządzonych z rozmachem.

kuchnia
Opracowanie: Classen
Źródło: Classen

Trzecią z kolekcji dedykowanych nowoczesnym wnętrzom jest linia pięciu modeli skrzydeł drzwiowych Tetyda. Kolekcję wyróżnia, podobnie jak dwie poprzednie, nowatorskie połączenie materiałów: drewna, przeszkleń i listew aluminiowych, ale również solidna konstrukcja Classen Hybryda, która gwarantuje trzykrotnie większą sztywność skrzydła drzwiowego. Oryginalny design, solidne wykonanie i pięć dekorów do wyboru dają szereg możliwości aranżacji nawet najbardziej nieprzeciętnie zaprojektowanych pomieszczeń.

- Nowoczesność oznacza łączenie różnych form, nawet pozornie do siebie niepasujących. Ten odważny trend obowiązuje również w proponowanych przez nas kolekcjach drzwi dedykowanych futurystycznym wnętrzom. Szkło, drewno i aluminium w drzwiach w połączeniu ze stalowymi, skórzanymi, a nawet plastikowymi elementami wystroju podkreślą indywidulną osobowość właściciela mieszkania czy domu – dodaje Katarzyna Śliwińska.

Kolekcje Andromeda, Discovery i Tetyda należą do Grupy Modern firmy Classen.

Sklepy RuckZuck oferują podłogi laminowane Classen i drewniane Royal Floor oraz skrzydła drzwiowe wewnętrzne producenta.
Opracowanie: Katarzyna Armatys-Wisniewska
17-09-18 06:38:47