X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Sztukateria gipsowa

jadalnia
Opracowanie: Modern Gypsum
Źródło: Modern Gypsum
Aranżacja przestrzeni mieszkalnej nie jest łatwą sztuką. Ówczesny trend przyświeca rozwiązaniom odwołującym się w prostej linii do minimalizmu i modernizmu. Oba style dzisiaj nie oznaczają tego samego co niegdyś. Zostały udoskonalone i unowocześnione o najnowsze rozwiązania techniczne, jak również zastosowane materiały.Popularną metodą podziału przestrzeni były zawsze lekkie ścianki z płyt gipsowo-kartonowych. Płyty gipsowe dają nieograniczone możliwości ukształtowania w pionie i w poziomie. Poprzez odpowiednie nacięcia i wycięcia można uformować przegrodę o dowolnym nachyleniu i kształcie. Budowa ścianek gipsowo-kartonowych wymaga niestety wiedzy, umiejętności i pomocy specjalistów.


sypialnia
Opracowanie: Modern Gypsum
Źródło: Modern Gypsum
Osoby szukające oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań w zakresie wykończenia wnętrz na pewno zainteresują moduły gipsowe firmy Modern Gypsum - absolutna nowość na Polskim rynku sztukaterii gipsowej.
Bloczki gipsowe zostały zaprojektowane jako elementy wykończenia wnętrz do samodzielnej kompozycji. Stosowane pojedynczo lub systemowo dają możliwość częściowego bądź pełnego dzielenia przestrzeni. Pełne dzielenie wymaga estetycznego wykończenia łączenia pomiędzy ścianką a sufitem. Listwy gipsowe doskonale maskują powstałą szczelinę.

salon
Opracowanie: Modern Gypsum
Źródło: Modern Gypsum
Ważną cechą modułów jest łatwość i szybkość montażu, które zdecydowanie odróżniają je od dotychczasowych technologii tworzenia takich aranżacji. System modułów Modern Gypsum to nowoczesne wzornictwo, którego elementy znajdują szerokie zastosowanie w mieszkaniach, biurach, sklepach i obiektach HoReCa. Sztukateria gipsowa, dostępna na rynku, nie jest tak uniwersalna jak moduły gipsowe, które mogą stanowić zarówno elementy zdobnicze jaki i spełniać szereg funkcji, np.: półki, mebla czy ścianki ażurowej. Łatwość montażu punktów oświetleniowych w modułach daje również nieograniczone możliwości kierowania światła i uzyskania zamierzonych efektów wizualnych.
Dla architektów i projektantów zostały przygotowane do pobrania biblioteki CAD modułów Modern Gypsum. Również montażyści mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w postaci filmów instruktażowych oraz instrukcji montażu.
wykończenia wnętrz wrocław
Źródło: Modern Gypsum
Opracowanie: Modern Gypsum
19-04-03 07:20:04