X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wakacyjne zakupy z Mastercook

kuchnia
Opracowanie: Mastercook
Źródło: Mastercook
Wszechstronnie i nowocześnie wyposażona kuchnia to doskonałe miejsce zarówno do przygotowywania domowych potraw, jak i przyjemnego spędzania czasu w rodzinnym gronie.

Nowa, letnia promocja marki Mastercook pozwala na wyjątkowo łatwe, kompleksowe urządzenie kuchennego wnętrza, a każdemu, kto zdecyduje się na zakup zestawu AGD oferuje zmywarkę lub okap za 1 zł.

Promocja „Mistrzowskie rozwiązania” marki Mastercook, potrwa do 30 września 2011 r. Obejmuje ona piekarniki, płyty grzewcze, okapy, zmywarki i lodówki. Szeroki wybór modeli pozwala skomponować nowoczesny, odpowiedni do potrzeb zestaw niezbędnych urządzeń AGD. Wśród oferowanych produktów jest m.in. najnowsza płyta indukcyjna Double Evolis, która posiada dwie, największe na rynku strefy grzewcze oraz chłodziarko-zamrażarka LCB-1020FNF o wyjątkowej wśród modeli do zabudowy pojemności – 287 litrów.

AGD
Opracowanie: Mastercook
Źródło: Mastercook
Kompletując zestaw urządzeń AGD, składający się z piekarnika, płyty grzewczej oraz lodówki i/lub okapu otrzymamy funkcjonalną zmywarkę do zabudowy ZBI-11656 IT za symboliczną złotówkę. Model ten posiada liczne programy mycia i czytelny wyświetlacz, wyróżnia się także cichą pracą. Z kolei wybierając dowolny piekarnik z promocyjnej ulotki i dobierając do niego płytę indukcyjną, zmywarkę lub lodówkę, za nowoczesny i wydajny okap z linii Omega lub Vitrio zapłacimy również tylko 1 zł. Urządzenia te, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, pozwalają usunąć wszystkie nieprzyjemne zapachy z kuchni i szybko odświeżyć powietrze.

W ramach promocji „Mistrzowskie rozwiązania”, dostępna jest również specjalna, wyjątkowo atrakcyjna oferta dla klientów, którzy zdecydują się tylko na zakup wybranej płyty indukcyjnej. Oni także mogą otrzymać zmywarkę lub (zobacz http://www.sklepmardrew.pl/) okap za jedyną złotówkę.

Szczegółowe informacje o promocjach można znaleźć w wybranych sklepach AGD, na ulotkach promocyjnych oraz na stronie w zakładce „Promocje”. lub - więcej -
Opracowanie: Arleta Staszak
19-04-17 10:20:03