X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wyznania zakupoholiczki - w jaki sposób ubrać się modnie i nie wydać wszystkich pieniędzy?

Każda spośród nas chce czuć się piękną, a to, co ją w tym wspomaga, to nabywanie nowych ubrań. Możemy to określić damską obsesją albo czymś w tym gatunku, ale jest to genetycznie uzasadnione, ponieważ każda spośród nas najzwyczajniej w świecie musi być atrakcyjna, by jakiś samiec ją zauważył (właśnie dlatego kupujemy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym poradzić i nie zbankrutować?
Jak nie popaść w zakupoholizm? Z pewnością to dla niektórych zabawne i wręcz nierealne, ale zakupoholizm to prawdziwy problem. Kompulsywna chęć kupowania dotyka nie tylko kobiet, ale również mężczyzn pustoszejąc ich budżety i zasypując ich domy rzeczami, których i tak nigdy nie użyją. Jak nie popaść w to szaleństwo? Najważniejsze - róbmy zakupy z głową! Wydawajmy tyle na ile możemy sobie pozwolić, a jeśli posiadamy karty kredytowe- najlepiej z nich zrezygnujmy, bo jeszcze nigdy nikomu nic dobrego z nich nie przyszło. Najlepiej jest wyliczyć precyzyjnie swoje comiesięczne zarobki i koszty życia, a później wydzielić jakąś określoną kwotę na zakupy i tego się trzymać (sprawdź na stronie).

Polecamy też

Sklep dla zwierząt domowych w sieci

pies
Opracowanie: DragonLord878
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy czworonożnego przyjaciela, chociaż przynajmniej raz odwiedził sklep zoologiczny. Nie zawsze była to przyjemna wizyta biorąc pod uwagę woń czy ciasne lokale. Alternatywą dla tych sklepów jest handel produktami dla zwierząt w internecie.


Gdzie kupować by nie zbankrutować? Jest kilka sposobów na zaoszczędzenie paru groszy. Przede wszystkim możemy korzystać z sezonowych wyprzedaży, ale jak powszechnie wiadomo trudno jest wytrzymać do końca sezonu, zwłaszcza jeśli przykładowo wkrótce sylwester - więcej szczegółów -, a w sklepach połyskują wspaniałe. Następnym sposobem jest korzystanie z tak zwanych outlet’ów, czyli sklepów z wyprzedażami ostatnich sztuk z kolekcji, niestety tam wybór jest ubogi, fasony stare i trudno znaleźć odpowiedni rozmiar. Mając to wszystko na uwadze najodpowiedniejszą drogą okazuje się być Internet.
1 2