X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Awaryjne otwieranie samochodu

Wypadki chodzą po ludziach. Czasem zdarza się tak mocny pech, że aż ciężko w to dać wiarę. Ludzie gubią dużo rzeczy, zwykle takie, które są małe. Ankiety ujawniają, że zazwyczaj gubią się nam np. portmonetki, rękawiczki i ważne klucze. Powinno się też brać pod rozwagę fakt, że brak jakiegoś przedmiotu może być efektem nie nieuwagi lub zbiegu okoliczności, a po prostu roboty kieszonkowca. Jest pewien obiekt, którego stratę możemy odczuć najboleśniej. Mowa tu o kluczykach samochodowych.
Wiata samochodowa Fastlock
Opracowanie: Icopal S.A.
Jeśli zgubiłeś kluczyki do pojazdu, a była to jedyna para kluczy, masz duży problem. Na szczęście mamy czasy gospodarki kapitalistycznej, a to powoduje, że firmy na rynku chcą się dostroić do popytu. W każdej miejscowości znajdzie się firma, która błyskawicznie otworzy nasz samochód. Porządny ślusarz od pojazdów otworzy każdy, nawet najbardziej wymyślny zatrzask. Żeby namierzyć takiego legalnego włamywacza w stolicy, do Google wystarczy wklepać słowa kluczowe . Warto pamiętać, że należy przedstawić niezbite dowody, że auto do legalnego włamania w rzeczywistości należy do ciebie. Ślusarzowi, który przyjdzie na pomoc, powinno się dać dowód rejestracyjny auta i jakiś dokument z fotką zwykle prawo jazdy (tanio nauka jazdy grójec). Zawłaszczenie kluczyków zaś powinno się zaanonsować na posterunku policji
.

Polecamy też

Zanim rozpoczniesz remont

remont
Opracowanie: Dekoral
Źródło: Dekoral
Przy dzisiejszej sytuacji rynkowej coraz ciężej decydujemy się na kupno nowego mieszkania. Zatroskani wolimy zacisnąć pasa i nie podejmować obciążających domowy budżet zobowiązań finansowych. Instytucje finansowe również mniej przychylnym okiem patrzą na chętnych, którzy chcieliby wziąć długoterminowy kredyt. Nie jest to taki kłopot znaczący jeśli mamy dach nad głową, gorzej, gdy chcemy się usamodzielnić, nie jest to natychmiast do wykonania.
1 2