X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Awaryjne otwieranie samochodu

Wypadki chodzą po ludziach. Czasem zdarza się tak mocny pech, że aż ciężko w to dać wiarę. Ludzie gubią dużo rzeczy, zwykle takie, które są małe. Ankiety ujawniają, że zazwyczaj gubią się nam np. portmonetki, rękawiczki i ważne klucze. Powinno się też brać pod rozwagę fakt, że brak jakiegoś przedmiotu może być efektem nie nieuwagi lub zbiegu okoliczności, a po prostu roboty kieszonkowca. Jest pewien obiekt, którego stratę możemy odczuć najboleśniej. Mowa tu o kluczykach samochodowych.
Wiata samochodowa Fastlock
Opracowanie: Icopal S.A.
Jeśli zgubiłeś kluczyki do pojazdu, a była to jedyna para kluczy, masz duży problem. Na szczęście mamy czasy gospodarki kapitalistycznej, a to powoduje, że firmy na rynku chcą się dostroić do popytu. W każdej miejscowości znajdzie się firma, która błyskawicznie otworzy nasz samochód. Porządny ślusarz od pojazdów otworzy każdy, nawet najbardziej wymyślny zatrzask. Żeby namierzyć takiego legalnego włamywacza w stolicy, do Google wystarczy wklepać słowa kluczowe . Warto pamiętać, że należy przedstawić niezbite dowody, że auto do legalnego włamania w rzeczywistości należy do ciebie. Ślusarzowi, który przyjdzie na pomoc, powinno się dać dowód rejestracyjny auta i jakiś dokument z fotką zwykle prawo jazdy. Zawłaszczenie kluczyków zaś powinno się zaanonsować na posterunku policji
.

Polecamy też

Outsourcing księgowy dla rozsądnych firm

Opracowanie: iStock.com
Firmy chętnie oddają obsługę księgowości firmom z zewnątrz. Ułatwia to przede wszystkim obniżenie kosztów. Czy dobrze korzystać z oferty firm z zewnątrz?
1 2