X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

W jaki sposób samodzielnie wyjechać na zawody formuły 1?

Obowiązek fanów formuły

Każdy prawdziwy kibic marzy o tym, aby zobaczyć wyścig na żywo oraz przeżyć niezwykłe emocje. Wyjazdy na formułę 1 rzadko aranżowane są przez biura podróży i właśnie z tego względu chcemy podpowiedzieć jak można zrobić to na własna rękę.

Warunki podróży

formuła2
Źródło: fanpop.com
W stosunku do tego gdzie mamy zamiar się wybrać na zawody. Można kibicować wielu zawodnikom. Takie wyjazdy na pewno różnią się od siebie kosztem. Jednak najważniejsza jest decyzja. Kolejnym etapem musi być wybór wyścigów, na które chcemy się wybrać. Musimy uważać na wyścigi miejskie lub torowe. Jeśli owy krok będziemy mieć za sobą istotne jest, aby zabukować bilet lotniczy. Nie zapominajmy, że im bliżej do daty wyścigu tym może być problem z dostępnością wolnych miejsc. Pamiętajmy także o bezpieczeństwie, pozostawiając wszystkie adresy oraz numery telefonu naszej rodzinie. W razie wypadku mamy możliwość, że prędzej nas odszukają.

Polecamy też

iplex.pl – wirtualne kino i VoD teraz już dla wszystkich

kino internetowe
Opracowanie: Gizela Zielińska PR Manager iple
Teraz iplex.pl to już nie tylko wirtualne kino. Na stronie www.iplex.pl funkcjonuje już nowoczesna wypożyczalnia filmów w systemie VoD (Video on Demandwideo na żądanie), dzięki której użytkownicy internetu będą mieli jeszcze szerszy dostęp do filmowej oferty. Poprawiła się także jakość obrazu a z wirtualnych ekranów iplex.pl mogą korzystać już wszyscy użytkownicy internetu.


Ile kosztuje organizacja takiej podróży

Koszty podróży są bardzo zróżnicowane w stosunku do opcji wyścigu i w jakim kraju jest rozgrywany blisko czy dalej poza granicami. Bilety na f1 są bardzo trudne do kupienia. Z pomocą przechodzą nam jednak firmy, które są partnerami z osobami zajmującymi się rozpowszechnianiem biletów. Na skutek tego np. bilety na formułę 1 są możliwe do zakupienia. koszt biletów lotniczych jest uzależniona od pewnych czynników. Rezerwujmy lot o wiele wcześniej, pozwoli to na zaoszczędzenie pewnej kwoty. Tak samo postąpmy z poszukiwaniami noclegu. Mamy do wyboru hostele i hotele. To pierwsze jest tańsza, ale komfortową alternatywą noclegu. Jeżeli chcemy jeszcze bardziej zmniejszyć lub zwyczajnie nie chcemy podróżować w pojedynkę na różnych forach internetowych znajdziemy ludzi, którzy wykazują zainteresowanie tą samą wyprawą co my. Za sprawą tego mamy możliwość poznania kibiców lubiących tą samą drużyną oraz poszerzymy swoje znajomości. Taka propozycja pozwoli cieszyć się zwycięstwem swojego teamu wraz z innymi kibicami. A nasze marzenie w końcu zostanie spełnione.
Źródło: Sport Travel
Opracowanie: Alexander Osang
20-02-27 07:11:13