X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Designerskie ramki do zdjęć

Desingerskie ramki do zdjęć
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
Jako, że większość zdjęć przechowujemy na komputerach, a nie w albumach, może się wydawać, że ramki do zdjęć odeszły do lamusa. Nic bardziej mylnego! W końcu w dalszym ciągu wywołujemy co ciekawsze zdjęcia. A skoro już to robimy, dbamy o to, aby zapewnić im wyjątkową oprawę.

Im oryginalniejsza ramka, tym ciekawszy efekt. Może być to ramka stojąca bądź ścienna. Tradycyjna lub cyfrowa. Z metalową bądź drewnianą obwódką albo szklana. Czarna, biała czy czerwona. Wybór jest przeogromny. Wszystko zależy od tego, w jakim stylu urządzone jest wnętrze, w którym chcemy ją postawić oraz jak bardzo chcemy wyeksponować zdjęcie.

Desingerskie ramki do zdjęć
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
Warto pamiętać o tym, że ramki nie muszą przechowywać jedynie zdjęć bliskich. Można eksponować w nich pamiątki z wakacji, ciekawe pocztówki, rozmaite obrazki, które zakupimy, bądź które wpadną nam w oko podczas przeglądania sieci. Wydrukowanie ich w dobrej rozdzielczości w dzisiejszych czasach to żaden problem. Bardzo ciekawym pomysłem aranżacyjnym są multiramki, składające się z kilku mniejszych ramek, połączonych razem. Znajdujące się w jej obrębie ramki mogą być tej samej wielkości, bądź różnić się rozmiarami. Mogą być wpisane w okrąg czy prostokąt. Zdjęcia, pocztówki czy obrazki w nich umieszczone stworzą intrygujące kompozycje, które, zawieszone na ścianie, dodadzą wnętrzu charakteru.

Desingerskie ramki do zdjęć
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
Ramka na zdjęcia to też świetny pomysł na prezent. Niby błahy, ale na pewno bezpieczniejszy niż książka, film czy kosmetyki. Wystarczy jeden rzut oka na mieszkanie osoby, którą chcemy nią obdarować, by wiedzieć, jaka ramka idealnie sprawdzi się w roli prezentu. Im bardziej designerska, tym lepiej!
Źródło: Calvado.pl
Opracowanie: Calvado.pl
22-04-16 07:01:10