X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Domy handlowe Krakowa

Dla mieszkańca Małopolski, który chce zrobić spore zakupy w firmowych sklepach, kraków jest najtrafniejszym wyborem. Miasto smoka wawelskiego przyciąga mnogością galerii handlowych i hipermarketów, z powodzeniem zaspokajając potrzeby lokalnych i przyjezdnych konsumentów. To wspaniałe miejsce na sprawunki, niezależnie czy jedziemy samochodem, PKP czy autobusem.

Polecamy też

Wyznania zakupoholiczki - w jaki sposób ubrać się modnie i nie wydać wszystkich pieniędzy?

Opracowanie: BGN
Każda kobieta potrzebuje czuć się piękna, a to, co ją w tym wspomaga, to zakup nowych ubrań. Można to nazwać damską obsesją lub też czymś w tym rodzaju, jednak jest to tak naprawdę genetycznie uzasadnione, ponieważ każda spośród nas najzwyczajniej w świecie musi być interesująca wizualnie, by jakiś mężczyzna ją dostrzegł (właśnie po to kupujemy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym radzić i nie zbankrutować?


witryna sklepowa
Opracowanie: Viktor & Rolf
Źródło: Viktor & Rolf
Największa to otwarta 6 lat temu Galeria Krakowska. Stoi ona w samym centrum metropolii, na terenie wyburzonego dworca autobusowego. Gigantyczne powierzchnie handlowe i usługowe są zintegrowane z stacją PKP, co niewątpliwie staje się komfortowym pomysłem dla wszystkich spoza miasta. Galeria Krakowska oferuje prawie trzy setki punktów sprzedaży, w tym sklepy najchętniej kupowanych producentów, zaspokajając praktycznie każdą potrzebę klienta.

Dla przyjeżdżających samochodem, praktyczne jest inne. Mowa tu o galerii M1. Zlokalizowana trochę na uboczu, posiada obszerną liczbę sklepów i punktów usługowych. Dobry dojazd do niej znajduje się od kierunku Zakopanego i Katowic.

Autentycznie nowy  sklep Big Star
Opracowanie: Big Star
Źródło: Big Star
W pobliżu położona jest również galeria Kraków Plaza. Spośród reszty wyróżnia ją mieszczenie w sobie dużego multipleksu Cinema City. Na południu Krakowa zaś znajduje się modna Bonarka City Center. Jeszcze niżej w kierunku Tatr natrafimy na Galerię Handlową Solvay, mieszczącą m.in. elektromarket Media Markt. Dla żyjących na południowy zachód od Krakowa polecam galerię Skawina. Ma ona trochę bardziej skromną ofertę, lecz za to jest bardziej kameralna, mniej zatłoczona i nie wymaga przebijania się przez codziennie zakorkowane wjazdy do Krakowa.
Źródło: King-square
Opracowanie: Jan Kuc
21-05-21 07:37:38