X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Płytki Opulent Chic z barokową ornamentyką

Płytki Opulent Chic
Opracowanie: Villeroy & Boch
Źródło: Villeroy & Boch
Bogactwo i przepych, ale bez nadmiernego blichtru. To Opulent Chic – kolekcja płytek Villeroy & Boch z intrygującymi, barokowymi zdobieniami. Ciepłe odcienie kremowego, cappuccino i brązowego wspaniale współgrają ze złotymi ornamentami wprowadzając do współczesnych wnętrz powiew finezji i luksusu z minionych epok.

Barokowe tradycje
Kolekcja płytek ściennych i podłogowych Opulent Chic to ukłon w stronę XVII-wiecznej Europy: wytwornych, pałacowych wnętrz i artystycznej sztuki rzemieślniczej na najwyższym poziomie. Villeroy & Boch połączył bogate, barokowe tradycje z materiałami najlepszej jakości, w efekcie czego powstała kolekcja Opulent Chic – luksus w nowoczesnym wydaniu.

Ściany w złocie i w kolorach kawy
Płytki Opulent Chic
Opracowanie: Villeroy & Boch
Źródło: Villeroy & Boch
Opulent Chic zaczyna się od ściany. Płytki podstawowe dostępne są w modnym formacie 30x90 cm, w ciepłych odcieniach: kremowym, cappuccino i brązowym. To doskonała baza dla płytek dekoracyjnych z bogatą, barokową ornamentyką. Sprawdzą się w każdej aranżacji, również w mniejszych pomieszczeniach, które optycznie zyskują dzięki złotym motywom odbijającym światło. W klasycznych wnętrzach, płytki dekoracyjne mogą odegrać epizodyczną rolę interesującego akcentu przełamującego jednolite tło. Bardziej odważnym użytkownikom, Villeroy & Boch poleca ornamenty w roli głównej, w której kremowo-złote lub brązowo-złote płytki wypełnią całą ścianę. Dostępne w tej samej kolorystyce listwy dekoracyjne o wymiarach 10x90 cm, spotęgują możliwości aranżacyjne.

Opulent Chic: dekoracyjny gres podłogowy
Villeroy & Boch nie zapomniał o podłodze. Alternatywą dla jednolitych powierzchni jest ręcznie wykonana mozaika gresowa ze złoto-brązową ornamentyką. Jej zdobienia wyglądają szczególnie efektownie w świetle dziennym, gdy odbijają się od nich promienie słońca. Mozaika dostępna jest w formacie 30x30 cm i może być układana również na ścianach. Dla tradycjonalistów, Villeroy & Boch przygotował płytki gresowe w wykończeniu lappato, w odcieniu ciemnego brązu i w dwóch formatach: 30 x 30 cm i 30 x 60 cm.

Kolekcję Opulent Chic uzupełniają listwy gzymsowe i cokoły, wraz z pasującymi do nich narożnikami. Są dostępne w dwóch kolorach: kremowo-złotym i brązowo-złotym.
Źródło: Konkret PR
Opracowanie: Konkret PR
18-11-26 07:15:02