X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Spotkanie Pacjentów Wyleczonych z Choroby Nowotworowej

Martyna Wojciechowska ponownie zawitała do dzieci z fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Ambasadorska Budowy "Przylądka Nadziei" odwiedziła małych pacjentów i opowiedziała o tym, że niemożliwe nie istnieje.
Jej wyprawy na koniec świata, ukończenie Rajdu Dakar, pokonanie ciężkiej choroby dodało dzieciom wiele otuchy, a rozdawane autografy i upominki - mnóstwo radości. Dzieci przywitały podróżniczkę prawdziwym koncertem: były kolędy, piosenki świąteczne, wierszyki, a nawet popis gry na skrzypcach.
Spotkanie z Martyną Wojciechowską
Źródło: http://www.naratunek.org
Dzień później, w sobotę, odbyło się uroczyste Spotkanie Pacjentów Wyleczonych z Choroby Nowotworowej. Zaproszeni goście mogli liczyć na niezwykłe atrakcje. Gala w sali kinowej Multikina, zgromadziła ponad 600-osobową publiczność. Rozpoczęła się od wyśmienitego poczęstunku, po którym nastąpiła część oficjalna, a w niej m.in.: wystąpienie Martyny Wojciechowskiej, zobrazowane licznymi zdjęciami i filmami z podróży po całym świecie, uroczyste wręczenie Kropel Życia dla najbardziej zasłużonych Darczyńców i Przyjaciół Fundacji, pokaz laureatów telewizyjnego show "Mam Talent" - duetu Melkart Ball, mini-koncert znanej z X Factor Joanny Kwaśnik...i wiele więcej. Po krótkiej przerwie, ku uciesze najmłodszych, odbyła się projekcja bajki w 3D "Renifer Niko ratuje brata", a po niej - wręczanie świątecznych upominków wszystkim podopiecznym.

Polecamy też

Zupa pomidorowa z gwiazdką

Zupa pomidorowa
Opracowanie: Fotolia
Źródło: Fotolia
Podczas wiosny najlepiej smakują nam lekkie, a jednocześnie sycące posiłki. Świetnie sprawdzają się w takim wypadku wszelkiego rodzaju zupy. My polecamy pomidorową, którą w ramach urozmaicenia wzbogacimy o Międzybrodzki Makaron w kształcie gwiazdek.


Spotkania Pacjentów Wyleczonych z Choroby Nowotworowej są cykliczną imprezą, organizowaną przez fundację "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Co roku gromadzą setki rodziców i dzieci, którym udało się wygrać trudną i długą walkę o zdrowie. Tym samym są to niezwykle radosne uroczystości, które dla wyleczonych oznaczają triumf życia nad chorobą (polecamy klinika dentystyczna kraków), a małym pacjentom, którzy jeszcze nie zakończyli swojej terapii, dają wiele nadziei i siły w walce z rakiem. Każdego roku staramy się, by nasze uroczystości były świadectwem możliwości pokonania choroby nowotworowej, dlatego tradycją są już odbywające się podczas imprezy spotkania dawców i biorców szpiku, a także obecność znakomitych osobistości ze świata mediów, sportu czy filmu.

*** Wszystkie osoby chcące wspomóc podopiecznych fundacji mogą wypełniając pit 2013 przekazać swój 1 procent podatku. Wystarczy w zeznaniu podatkowym wskazać numer KRS Fundacji czyli 86210
18-02-26 07:04:02