X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zatrudnij dobrego fotografia na swój ślub

Trudno wyobrazić sobie tradycyjne wesele bez zdjęć. Wspólne zdjęcia z tego najważniejszego dnia zajmują główne miejsce już zawsze. Jak dobrze wybrać fotografa, który spełni wymogi państwa młodych?

Szukanie fotografa należy zacząć jak najwcześniej. Najlepiej postanowić, że skoro termin jest już znany, a sala zaklepana, można nareszcie rozpocząć poszukiwania autora dobrych zdjęć. fotograf ślubny w Łodzi albo innym dużym mieście, to prawdziwe wyzwanie.

Znajomy w roli fotografa

Najlepiej unikać rodzinnych fotografów. Każdy ma kolegę lub kuzyna, który w wolnej chwili robi artystyczne zdjęcia. Musimy w każdym razie zapamiętać, że dla nas to oszczędność, a dla gościa spory stres i tym samym mniej radości z zabawy. Fotograf ma obowiązek dostarczyć klientom podrasowane , odpowiednio przyszykowane fotografie, a fotograf „po znajomości” niekoniecznie.

Ile kosztuje fotografia ślubna?


Ilu fotograf inny pakiet na ślub. Niektórzy wyceniają za godziny, inni inaczej liczą sesję. Dobrze więc zrobić spis oczekiwań, a także pytań i przekazać fotografom do wyceny.

Kto robi najlepsze zdjęcia?

aparat fotografa
Patrząc na portfolio, najlepiej zwrócić uwagę na zdjęcia w kościele, z tego powodu, że są najtrudniejsze. Jeżeli fotograf potrafi zrobić wyraźne, interesujące zdjęcia w ciemnym kościele i przy okazji nie jest schematyczni – to może oznaczać, że można z czystym sumieniem zatrudnić go (nawet jeśli nie mamy w planie ślubu kościelnego). Fotografie ślubne w Łodzi można ocenić, czy np. nie są robione zawsze w tych samych miejscach i czy czy zwyczajnie zdjęcia są w naszym stylu.

Czy robić zdjęcia w plenerze?

Zawsze można zdecydować się na sesję zdjęciową w plenerze alb w studio. Nie powinno się urządzać jej w trakcie wesela. Zdenerwowanie zawsze widać na zdjęciach, a nerwy z powodu przerwy w weselu też przerywa cieszenie się wspólnym świętem.

Ostateczne starcie

Państwo młodzi muszą znaleźć wspólny język z fotografem, a w pewnym sensie nawet zaprzyjaźnić. Musimy wybrać sobie taką osobę, której się nie wstydzimy i z którą możemy się pośmiać po prostu. Dobry kontakt z fotografem, to najczęściej świetne zdjęcia.
Opracowanie: S.S.
19-04-05 07:20:03