X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jak sobie pościelisz, tak spać będziesz, czyli pomysły na senną regenerację

Zdrowy i beztroski sen, to najlepszy kosmetyk, zapewniający świeży wygląd każdego dnia. Aby zawsze wstawać w dobrym zdrowiu i pełnym entuzjazmu, należy pamiętać o paru podstawowych zasadach.

Przede wszystkim powinniśmy zadbać o przewietrzenie sypialni, zaciągnięcie zasłon i wyeliminowanie źródeł hałasu. Kolejnym krokiem jest wybór wygodnego łóżka i odpowiedniej, miłej dla ciała pościeli. Każdy producent pościeli, stara się przyciągnąć uwagę klienta modną barwą i oryginalnym wzorem, ale tylko nieliczni na pierwszym miejscu stawiają jakość. Polecamy pościel eurofirany. Dotyk przyjemnego materiału, powoduje, że miękko odpływamy w beztroski sen.

Coś dla oka

Łóżko sypialniane   rama metalowa
Opracowanie: Bethany L King
Źródło: www.flickr.com
Pościel bez wątpienia jest wizytówką sypialni. Odpowiednio dobrana tkanina i kolor, powodują, że intymna sfera mieszkania daje nam poczucie ukojenia i bezpieczeństwa. Pościel nadaje ostateczny szlif naszej sypialni. Elegancka za dnia, stanowiąca o gustach i charakterach domowników, w nocy zmienia się w oblekającą tkaninę, aby uczynić sen spokojnym i ciepłym. Barwy, jakie mamy wokół siebie mają znamienny wpływ na nasz nastrój, a odpowiednia pościel może ożywić lub uspokoić wnętrze. Pościel bawełniana, satynowa, a ostatnio lniana, to obecnie najbardziej trendy tkaniny do wyrobu produktów pościelowych. Są to materiały naturalne, przyjazne dla ciała i zapewniające komfort snu. Więcej na .

Coś dla ciała

Łóżko powinno być wygodne - nie za miękkie, nie za twarde. materac powinniśmy dobierać m.in. do swojej wagi, wieku, pozycji w jakiej śpimy oraz stanu zdrowia.

Podoba Cię ten artykuł? Zatem sprawdź ponadto to, w tym miejscu też zamieszczono same świetne informacje, które na pewno Cię zainteresują.

Podczas zakupu materaca, najlepiej nie spieszyć się z wyborem i oprócz fachowej pomocy sprzedawcy, zdać się na reakcje własnego ciała, leżąc dłuższą chwilę na wybranym modelu. Zobacz też pościel dla dzieci disney. Kluczową/Priorytetową sprawą, jest wybór odpowiedniej pościeli. Choć na rynku jest niezliczona ilość modeli, przy wyborze pościeli zawsze kierujemy się własnym gustem i zasobnością portfela. Kupując pościel hurtownia będzie miejscem idealnym, jeśli zależy nam na szerokim wyborze i niewysokiej cenie. Jeśli kierujemy się powyższymi kryteriami i pragniemy znaleźć pościel idealną, warto wykorzystać internet. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę frazy: „pościel hurt”, wyskoczy duża ilość propozycji. Nic tylko wybierać i śnić.


Polecamy też

Wybór materaca

Jak przygotować się na zmianę czasu?
Opracowanie: Hästens
Źródło: Hästens
Dopasowanie materaca rzeczywiście nie należy do prostych. Sprężynowy, kilkaset czy kilka tysięcy złotych – na co się zdecydować? Pamiętajmy, że nie ma potrzeby planować materac na resztę życia.
1 2