X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jak zaaranżować ogród?

Za oknem paskudna pogoda, jednak to nie powód, by nie planować przyszłych dniach. Ogród to skrawek ziemi, o który trzeba dbać pełny rok. Jesienią jednak mało można pielęgnować, warto przeznaczyć ten czas na opracowanie ciekawej aranżacji na wiosnę.


Rybki w oczku ogrodowym
Opracowanie: Mo Kaiwen
Źródło: http://www.flickr.com/
Jeśli masz mało pomysłów i temat wydaje ci się ciężki, dobrze jest skorzystać ze sporej liczby portali WWW z informacjami ogrodniczymi. W cyberprzestrzeni działają wyspecjalizowane strony, które są nieodzowną pomocą dla każdego fana ogrodnictwa. Strony te mają wielkie katalogi praktycznych tekstów, z których wyczytasz np. jak skonstruować oczko wodne, o jakiej porze najtrafniej podlewać rośliny i które warzywa trzeba sadzić jesienią.

Gdy będziesz potrzebować uzupełniającego tekstu dotyczącego tej problematyki, kliknij, a odnajdziesz więcej pomocy tutaj. One także będą użyteczne.

Na ogrodniczych portalach znajduje się też forum dyskusyjne, gdzie użytkownicy z z całego kraju dzielą się wiedzą. Możesz tam się zalogować i postawić pytanie lub tylko spróbować poszukać odpowiedzi w przeszłych tematach własnoręcznie. Porządny portal ogrodniczy ma również sporą bazę informacji o florze, istne kompendium wiedzy dla ogrodnika. Znacznie więcej tego typu artykułów: na tym blogu

garden, flowers
Opracowanie: Thangaraj Kumaravel
Źródło: http://www.flickr.com
Propozycji na ciekawą aranżację ogródka jest dużo. Jeżeli posiadasz dzieci, możesz dać im szczęście aranżując ogród w bajkowym stylu. Posiadając spory kawałek ziemi do zagospodarowania, można nawet wyciąć piękny labirynt z krzaków. Za to solidne i wielkie drzewo to fantastyczna szansa, żeby zbudować domek na drzewie. Któż z nas nie marzył o czymś takim za szczenięcych lat? Dlaczego by nie wypełnić bajkowych marzeń i nie postawić wspaniałej bazy dla twoich dzieci?
Link do sklepu zoologicznego
1 2