X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wielki powrót fototapet w wystroju wnętrza mieszkania

Negatywna sława fototapety sprzed 30 lat przeminęła na zawsze. Widoki na rajskie plaże składające się z wyrazistych pikseli, na lichym papierowym podkładzie, zostały zmienione przez wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe, które można użyć nie tylko w salonie, ale także w kuchni czy też łazience.
Fototapeta ze zdjecia   egzotyczna wyspa
Opracowanie: Pixers
Źródło: Pixers
Powrót fototapet rozpoczął nowy rozdział w dziedzinie aranżacji wnętrz. Grafika - grafika na szkle wielkoformatowa stała się nierzadką dekoracją w pomieszczeniach mieszkalnych i w wystroju wnętrz użyteczności publicznej.

Na jakim materiale powstaje fototapeta?

Od typu podkładu, na którym wykonuje się wydruk wielkoformatowy zależy, jakość, wytrzymałość i możliwość wykorzystania dekoracji w miejscach o najrozmaitszym przeznaczeniu. Materiał papierowy jest najmniej kosztowny, podkład winylowy – niezwykle odporny na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, tekstylny – w największym stopniu efektowny i najdroższy, natomiast podkład z włókna szklanego, ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, może zastąpić okładzinę z płytek ceramicznych w kuchni i w łazience.

Nie czekaj - jeśli spodobał Ci się ten wpis, to do zweryfikowania (https://alena-firany.pl/bestseller.html) są również podobne wątki na witrynie, która znajduje się pod podanym linkiem.Fototapeta ze zdjecia   stary samochód
Opracowanie: Pixers
Źródło: Pixers
Jak dobrać format fototapety na ścianę?

Wybierając wymiar wydruku dekoracyjnego, wypada wiedzieć, że rozpiętość rolek podkładu, na którym wykonuje się grafikę mieści się w przedziale od 60 do 125 cm.

Fototapety wykonywane na zamówienie

Polecamy też

W nurcie dziewiczej Australii

farby
Opracowanie: Dekoral
Efekty dekoracyjne z różnych zakątków świata – edycja III
Ponad 100mln lat temu Australia należała do wielkiego kontynentu Gondway, który tworzyła razem z Ameryką Południową, Antarktyką oraz Indiami.


Pasjonaci fotografii mogą ozdobić ściany swoimi najlepszymi fotkami. Należy tylko zamówić wydruk ulubionej grafiki w odpowiednim formacie. Fotografia powinna jednak spełniać kryteria dotyczące rozmiaru i rozdzielczości, które gwarantują najwyższą jakość dekoracji.
20-05-09 07:14:05