X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Minimalistyczny design w salonie

Salon w stylu minimalistycznym, meble Avila
Opracowanie: Maciej Bogaczewicz
Źródło: Black Red White
Projektanci „Dekoratorni” po raz kolejny pokazali jak w prosty i efektowny sposób odświeżyć aranżację salonu. W najnowszej aranżacji wykorzystano zestaw mebli Avila z oferty Black Red White Premium.

Ekipa „Dekoratorni” urządziła nowoczesny i niebanalny salon wykorzystując modułowy system mebli Avila z oferty Black Red White Premium. Do aranżacji posłużyły witryny wiszące, półki oraz szafki RTV. Dzięki ciekawemu designowi, oryginalnej kolorystyce i odważnemu połączeniu materiałów projektantom udało się uzyskać wyjątkowy efekt.

Salon w stylu minimalistycznym, meble Avila
Opracowanie: Maciej Bogaczewicz
Źródło: Black Red White
System mebli Avila od Black Red White Premium cechuje minimalistyczna forma i optymalna pojemność. Fronty oraz korpusy wykonano z płyt meblowych białych i szarych z połyskiem. Dodatkowo futurystyczny klimat podkreślają detale w kolorze aluminium i punktowe oświetlenie LED, które eksponuje ryflowane wnętrza mebli. W skład systemu Avila wchodzą witryny wiszące, półki, szafki RTV oraz komoda.

Autorem metamorfozy salonu jest Maciej Bogaczewicz, który zaaranżował w „Dekoratorni” już wiele oryginalnych projektów z wykorzystaniem mebli oraz artykułów dekoracyjnych Black Red White.

Więcej inspiracji z wykorzystaną w programie kolekcją znajduje się na stronie . witryny (warte przeczytania)
Źródło: GENESIS PR
Opracowanie: Eliza Misiecka
19-10-04 07:06:48