X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Reklama na telebimie też dźwignią handlu?

W teraźniejszych czasach forma takiej reklamy staje się coraz bardziej sławna i zyskowna. Telebimy led są nowym i niezmiernie owocnym rodzajem promocji. Reklama na telebimie jest niepowtarzalną formą reklamy w znacznym stopniu doskonalszą aniżeli przeciętne, proste billboardy.
telebim reklama
Źródło: www.medas-media.com.pl
Dzięki cyfrowej technologii diodowej a co za tym idzie dzięki dynamice obrazu przyciąga ona wzrok dużego grona przypuszczalnych klientów i jest to niezależne od pory dnia i nocy oraz od istniejących warunków pogodowych. Świecące diody kreują wspaniały efekt wizualny, który przyciąga i oczarowuje obserwatorów. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań są one wydajne i energooszczędne, co związane jest z ich niewysokim kosztem eksploatacji.

W Polsce możemy je zaobserwować już w wielu miejscach. Tak na przykład telebim w lokalizacji Mszana Dolna zlokalizowany jest na głównym skrzyżowaniu dróg przy światłach na budynku Kebabu naturalnie w Mszanie Dolnej. Jest to korzystne umiejscowienie z powodu na ogromne natężenie ruchu, ale także pieszych. Kierowcy czekając na przemianę światła na zielone czy pragną tego czy nie można rzec, że są zmuszeniu do zobaczenia istniejącej tam reklamy. Też w miejscu cechującym się sporym natężeniem ruchu samochodowego oraz pieszego został postawiony telebim w Inowrocławiu (kliknij żeby zobaczyć). W sąsiedztwie tego telebimu mieści się oprócz tego Hala Targowa, sklep Biedronka a także Merkury Market.

Polecamy też

Światła led nowej generacji

Światła LED
Opracowanie: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications
Efekty wizualne oraz źródło światła led to zjawisko elektroluminescencji, a dokładniej zdolnością emitowania światła w momencie gdy płynie przez nie prąd. Powstaje ono w wyniku przyłożenia diody do stałego napięcia i w połączeniu z prądem elektrycznym.Ta nowoczesna technologia wymaga zastosowania zaawansowanej elektroniki.


Dostosowanie kampanii do założonych celów i wielkości budżetu jest możliwe dzięki plastyczności planowania kampanii na ekranach LED. Typowa oferta to wyświetlanie spotu w pętli nie dłużej, aniżeli co 5 minut długości spotu 15 sekundowego. Ale oczywiście na prośbę nabywcy może to zostać zmienione. Telebim Kętrzyn również jak wcześniej opisane telebimy umiejscowiony jest na skrzyżowaniu ulic ze światłami.

Jeśli masz zamiar zgłębić więcej, doczytaj (https://magazynform.pl/Nowa-kolekcja-obuwia) wiadomości zawarte na kolejnej witrynie - tam przygotowaliśmy na Ciebie uzupełniające wątki.

Jeśli chodzi o telebim Gdańsk on także jest umieszczony w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruch z przyczyny na wyjazd z supermarketu Kaufland. Jego powierzchnia równa się 8m². Reklama na telebimie trójmiasto jest znaczniej rozpowszechniona, gdyż dotyczy trzech miast: Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Jedne znajdują się w pobliżu budynków szkolnych, inne umiejscowione są na froncie centrum handlowego, wiele jest przy skrzyżowaniach, a również można je zobaczyć w centrum miasta.
19-05-21 07:02:02