X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Joga dla przyszłych matek i nie tylko

Dla przyszłych mam i innych osób zainteresowanych uprawianiem jogi zaplanowano specjalne zimowe warsztaty w Hotelu Odyssey na granicy Kielc. Zajęcia, odbywające się w weekendy poprowadzi para doświadczonych instruktorów jogi z Warszawy.
Joga
Opracowanie: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Źródło: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Joga jest starożytnym dalekowschodnim systemem, którego celem stworzenie harmonii miedzy ciałem, umysłem i sercem. Praktykowanie jogi podczas 9 miesięcy ciąży pomaga kobietom nie tylko utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie, ale też przywróci ciału, duszy i sercu spokój, tak potrzebny zarówno matce jak i jej dziecku.

Weekendowe zajęcia jogi dla kobiet w ciąży to łagodne sesje, delikatnie rozciągające, regenerujące i niwelujące bóle kręgosłupa. Ćwiczenia poprawiają krążenie, trawienie i oddychanie a także przygotowują do porodu fizycznie i emocjonalnie.

Joga jest wskazana nie tylko dla przyszłych matek. Dlatego każdy może skorzystać jej dobrodziejstw na zajęciach „Yoga & SPA”. To połączenie relaksacyjno- regenerujących warsztatów jogi z odnową biologiczną, to także zdrowa kuchnia i dobrodziejstwa wodnej terapii w gościnnych wnętrzach najładniejszego hotelu Gór Świętokrzyskich.

Zajęcia jogi to wspólna inicjatywa Pracowni Jogi Yogamudra z Warszawy i świętokrzyskiego hotelu Odyssey. Oferta wiąże się z przyjazdem do hotelu na cały weekend. Najbliższe warsztaty odbędą się w dniach 30.11-2.12.2012 i 11.01-13.01.2013. Rezerwacji można dokonać w recepcji hotelu lub na stronie internetowej.
Opracowanie: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
19-01-23 07:17:03