X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wyjazd z zaufanym biurem podróży

Okres wakacji za nami. Dużo Polaków mimo to wybiera się na urlopy właśnie teraz, a każde biuro podróży ma atrakcyjną ofertę w tym okresie. Przesłanek takich wyborów jest parę. Przede wszystkim odrobinę chłodniejsza pogoda w gorących częściach świata jest o wiele przyjemniejsza, jeśli ktoś nie znosi upałów.
Oczywiście dalej jest tam letnia temperatura, ale gorąc już nie spada z nieba tak intensywnie, jak w lipcu. Drugą przesłanka jest obniżka cen poza sezonem. Urlopy w październiku kosztują o wiele mniej.

Ten odnośnik kieruje do niesamowicie atrakcyjnej witryny, która posiada równie intrygujące dane na omawiany temat.

Nie jesteś przekonany? Sprawdź sam. Włącz przeglądarkę internetową i wklej w wyszukiwarkę np. „tunezja last minute” i obejrzyj katalogi krajowych biur podróży.

Naturalnie możesz wklepać jeszcze inne państwa do wyszukiwarki. Jeśli planujesz udać się na styk cywilizacji europejskiej i azjatyckiej, twoim celem październikowej wycieczki powinna zostać Dominikana. Aby zobaczyć oferty pobytów w kolebce kebabu i mocnej kawy, należy wklepać frazę „dominikana lot”.

Egipt w sezonie jest miejscem drogim i okropnie upalnym. Jesienią w kraju Sfinksa jest zimniej, a hotelarze życzą sobie mniej za kwatery. Gorąco namawiam, by zapomnieć na na trochę o szarej i brzydkiej krajowej jesieni i pojechać do krainy faraonów. Wstaw „Egipt last minute” I wybierz korzystną ofertę.

Afryka znajduje się daleko, więc o ile nie lubisz długich podróży, namawiam do odwiedzenia Bałkanów. Szczególnie urzekające jest wybrzeże Chorwacji, również w październiku. Zdaniem które ułatwi ci wybór oferty wakacji, jest „wczasy Chorwacja”

Bałkany to również słynna z pysznego jedzenia i fantastycznych win Bułgaria. Odwiedź złote czarnomorskie plaże – wklej „wczasy Bułgaria” i raduj się nadmorskim słońcem!

Polecamy też

Wakacje w gorących krajach

Zaplanuj wakacje z dzieckiem!
Opracowanie: eMaluszki.pl
Źródło: eMaluszki.pl
Biuro podróży. To w tym miejscu rozpoczyna się wakacyjna przygoda, zaś wspólnie z jej startem stajemy przed pierwszym sporym dylematem. Dokąd się udać? Wybór jest trudny…biuro podróży, a ściślej jego załoga pomoże przebrnąć przez mnóstwo propozycji jak również znaleźć urlop marzeń.


I na zakończenie inny półwysep wakacyjny. Hiszpania poraniona jest stagnacją, więc ceny pobytu tam znacznie spadły. Dobrze jest jesienią zobaczyć zabytki w stolicy Katalonii i obejść malowniczy Madryt.

Jeśli podoba Ci się prezentowany materiał, to na pewno zaciekawią Cię także przydatne teksty (https://visaandwork.com/wizy-dla-obcokrajowcow/), które odnajdziesz tutaj - one pochłoną Cię zupełnie.

Ciekawe oferty wycieczek znajdziesz wklejając w Google „hiszpania last minute”.

Pamiętaj, że należy sprawdzić skrupulatnie biuro podróży we Wrocławiu. Ostatnio wiele mówiono o upadających firmach, zatem trzeba postawić na renomowane marki.
21-08-03 15:38:03