X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Gry wideo nie tylko dla dzieci

Aktualnie popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już zwyczajne gry planszowe. Od dawna trwa konflikt o to, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo firmy Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, czyli gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
Kryteria wyboru przeciętnego gracza

Produkujący konsole prześcigają się w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Na celu mają zaproponowanie graczom najlepszej rozrywki. Szczególnym popytem cieszą się gry na PS3 jak i gry na 3DS. Ciągle unowocześniane są różnego rodzaju funkcje, w które wyposażone są konsole oraz Xbox. Gry, które wykorzystują dostępne na rynku dodatki, wymagają naprawdę dużych pokładów energii i nierzadko zaangażowania fizycznego. Można w ten sposób połączyć różne formy spędzania wolnego czasu – sport i radość płynącą z grania.

Zaprezentowane przez nas wpisy zainteresowały Cię tak bardzo, że masz chęć na więcej. Zapraszamy więc do nowej strony - po prostu kliknij ten link.

Konsole mają za zadanie zwłaszcza budzić przyjemność z gry, czyli pełnić funkcję rozrywkową.

Konsole, Nintendo oraz gry na PS3, 3DS

Blackgames.pl - konsole
Źródło: Blackgames.pl
Problemu nie stanowi, by pod różne konsole podpiąć klawiaturę, myszkę czy dysk twardy i bez skrępowania używać Internetu, komunikatora lub oglądać filmy. Dla graczy przenośnych urządzeń, którym gry na PS3 materiałami (zobacz zobacz i porównaj) gry na 3DS sprawiają radość zarówno w podróży, w szkole jak i w autobusie, Nintendo przygotowało i dokładnie przedstawiło w ofercie konsole 3DS. Dysponują ekranem, który pozwala na oglądanie obrazu w trójwymiarze, bez konieczności używania specjalnych okularów.

Więcej możliwości oraz komfortu gry

Konsole Nintendo są mobilne, dlatego – tak jak inne konsole (sklep) – potrzebują naładowanej baterii. Jest to jedno z ograniczeń, na jakie można się natknąć użytkując konsole poza domem. Jak każdy mobilny sprzęt, konsole wyposażone są w wiele wskazanych funkcji, m.in. w WiFi, odtwarzacz muzyki czy aparat z dwiema soczewkami, z możliwością wykonywania fotografii w jakości 3D. Oprócz tego producent przedstawia dużo ciekawych gier znanych z innych konsoli. Rynek gier komputerowych to jeden z najszybciej rozrastającychsię segmentów rozrywki. Dzięki różnego rodzaju efektom Playstation 3 oraz gry na PS3 stają się coraz bardziej realistyczne, a użytkownik ma szansę wcielić się w ulubionego bohatera w wirtualnym świecie.


Polecamy też

Konsole do gier

Call of Duty
Źródło: Blackgames.pl
Prawdopodobnie wielu z was, szanowni czytelnicy, raduje się, mogąc być właścicielami ładnej, najnowszej generacji konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest zapewne niezaprzeczalne, jednym z przeciwników jest aktualnie Wii firmy nintendo, jednak gry na Wii mają za zadanie celować w zupełnie inną grupę adresatów niżeli gry na PS3.
19-09-04 15:05:04