X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Źródła inspiracji na wybiegach

W przyrodzie nic nie zginie. Jeśli zastanawiał nas kiedyś problem mają początek modowe inspiracje, odpowiedź jest banalna – głównie z ulicy. Łowcy trendów uważnie śledzą zadziwiające koncepcje spotykane wśród ludzi i dodają do nich nieco innowacyjności, czerpiąc pomysły na przykład z tradycji kulturowych. W dalszej procedurze, utworzone w taki sposób propozycje wędrują do znanych domów mody, a po tym jak kolekcje będą mieć za sobą wybiegi, na ich podstawie projektowane są ubrania które trafiają do sklepów tradycyjnych.
Opracowanie: Charles Vögele
Moda męska 2013 proponuje zwłaszcza komfortowe rozwiązania.

Jeśli zaprezentowany tekst zabrał Cię w nieznany obszar wiedzy, to świetnie się składa, gdyż możesz poznać pozostałe informacje tutaj - kliknij na ten link oraz zobacz więcej.

Bardzo popularne będą ciepłe i elegancie swetry, koszule pasujące w takim samym stopniu w sytuacjach służbowych jak i prywatnych. Spodnie jeansowe spotkamy w wersji typowej, jak i odpowiednio zmodyfikowanej na bardziej wyjściową. Podstawą jest mimo wszystko wygoda i wielofunkcyjność tworzonych produktów.
Opracowanie: DIGEL
Oczywiście będą też od tego odstępstwa. Dla odważniejszych, propozycją sezonu będą bluzy z wielkim nadrukiem w kwiaty, albo nieco kontrowersyjnym obrazkiem religijnym. Dla mężczyzny proponowane są także modne torebki, zwykle w nieskomplikowanej formie przewieszane przez ramię. Jest to idea wypożyczona wprost z najsłynniejszych wybiegów, którą niedługo napotkamy na rynku odzieżowym. Reasumując, moda męska 2014 będzie kontrowersyjna, ale też w alternatywnym wydaniu nakierowywana jest na uniwersalność.

Polecamy też

Nowości techniczne u stomatologa

Mały Pacjent u dentysty
Opracowanie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Kto z nas nie pamięta przerażających do szpiku kości wizyt u stomatologa pod koniec lat osiemdziesiątych? Te paskudne pokoje publicznego szpitala, z obdrapanymi z tynku sufitami pomalowanymi farbą olejną co poniektórych straszą do dziś. Kompletu okropnego obrazu dopełniała niezbyt przyjaźnie uśmiechająca się pani stomatolog, z przerażającym, świszczącym wiertłem, które zaraz wejdzie niepewnie w nasze nieprzygotowane, niczego niepodejrzewające zęby.


Dla kobiet modne torebki w bieżącym sezonie, to przede wszystkim produkty niepospolite, lub choćby wytwarzane ręcznie. Dostępne na naszym rynku, jak też w zagranicznych butikach internetowych, niepowtarzalne wzory są do kupienia dla każdego. Spoglądając na tworzywa, im bardziej nietypowe, tym lepszy będzie efekt. Popularne są w tej dziedzinie torby z filcu, oraz z gumy.

Zwróćmy uwagę jeszcze na pewną zależność. Modowe inspiracje są jedynie propozycją dla nas. Chociaż w zasadzie także od nas.

Podoba Ci się ten treść?! To przejdź do strony (http://angelka.pl/fotografia-rodzinna/), by zapoznać się z ciekawymi info na omawiany temat, jakie dla Ciebie opublikowaliśmy.

W łańcuchu inspiracji zwykli ludzie oraz to co lubią jest ogromnie ważne. Nawet jeżeli na wybiegach rządzą przedziwne stelaże niemożliwe do ubrania na jakąkolwiek okazję, to koncept na ich zaprojektowanie został zaczerpnięty ze źródła, którym zwykle są ludzie spotkani gdzieś na świecie. Warto więc w dziedzinie mody sugerować się nie tylko trendami, lecz również własnym wyczuciem.
Źródło: Kraina Stylu
20-07-04 07:16:08