X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zatańczmy!

Nie wiem, czy wiesz, że jest taka rekreacja, która jednocześnie umożliwi ci pozbycie się paru tłustych kilogramów, świetnie usprawni kondycję, poprawi zdrowie, polepszy nastrój… Co mówisz? Mrzonki opowiadam? Nie potrafiłbym cię czytelniku kantować. Taka aktywność jest realna i nazywa się taniec. Od ostatniego czasu chętnie oglądane stały się rozrywkowe audycje taneczne. Ich popularność pchnęła Polaków na parkiet. To najwyższy czas, abyś i ty wykupił profesjonalne lekcje tańca. Pomieszkujesz w mieście krasnali i nie wiesz, gdzie w twojej okolicy można się na nie zapisać? Jest rozwiązanie. Wstaw w Google sformułowanie na przykład „szkoła tańca Wrocław”, gwarantuję,że pojawi się wiele pasujących ofert.

Innym pasującym tu zbitkiem słów jest chociażby „kurs tańca towarzyskiego Wrocław”. Jak już zlokalizujesz kurs, na który chcesz uczęszczać na lekcje tańca, pomyśl, jaki taniec to ma być. Główne pytanie, jakie należy sobie postawić, brzmi: z partnerką czy bez, a może w grupie? Jeżeli decydujesz się na tę pierwszą odpowiedź, a nie posiadasz skorej do bujania się z tobą partnerki ,powinieneś wiedzieć, że na kursie dołączą ci parę. Nauka tańca to wspaniałe miejsce na nowe relacje, ponieważ powszechnie znanym faktem jest to, że tańczenie niebywale zbliża partnerów.

Polecamy też

Bo fantazja jest od tego…

twister moves
Aby bawić się na całego! Za oknem piękna pogoda. Ogród, plaża, park - możesz wybrać dowolne miejsce na szalone harce. Producent gier marki MB przygotował dla Ciebie aż 3 wersje fantastycznie zakręconej zabawy - Twister, Twister Moves oraz Twister Max!


Kolejna kwestia, która pojawia się przy wybieraniu kursu tańca (zobacz więcej), to wybór rodzaju tańca. Osoby o zachowawczym nastawieniu powinny zdecydować się na spokojne style towarzyskie, takie jak walc lub swing. Zatwardziali samotnicy bez wątpienia wybiorą taniec nowoczesny. Ci, którzy wykazują niespokojny temperament, powinni wyzwolić swoje uniesienie w namiętnych, południowo amerykańskich tańcach z partnerką. Soczyście wypląsane tango to przecież rewelacyjna gra wstępna…

Opracowanie: Esens
Acha, na zakończenie wpisu jeszcze mała wskazówka. Wspominając o hasłach do Google mogłem ująć to ociupinę niefrasobliwie – dobór określeń oczywiście jest dość swobodną kwestią, zatem nie sugeruj się wprost moimi przykładami. „zumba wrocław”, „walc Wrocław”, „lekcje tańca Wrocław” powinny być identycznie efektywne.
Źródło: Tango Styl
Opracowanie: Jagna Falkenberg
20-06-04 07:15:09