X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Przygotowania do zakupu pierwszego mieszkania

Jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu to kupno pierwszego mieszkania Wrocław. Wszyscy szukają świetnej okazji, ale gdzie ją znaleźć? Lepiej kupić z rynku wtórnego, czy lepiej pierwotnego? Zdecydowanie pomocne są brak pośpiechu i spokój. Kupno mieszkania w wielkim mieście może być wyzwaniem. Poszukiwania koniecznie trzeba przystosować do osobistychpotrzeb i stworzyć konkretny plan działań. Wszystkie elementy muszą być rozważone, szczególnie jeżeli wymagamywieloletniego mieszkania, Wrocław i inne duże miasta kuszą nowoczesnymi osiedlami.
Lokalizacja jest kluczowa, bo pozwala określić budżet, który chcemy przeznaczyć na osobisteM. Im bliżej środku miasta, tym wyższe ceny, jednak tego typuinwestycja przyniesie zysk w przyszłości. Miasta się rozrastają i coraz większą wartość mają ulokowane na obrzeżach nieruchomości Wrocław chociażbypowoli przenosi się przedmieścia, a ludzie gromadniewybierają rodzinne osiedla daleko od centrum lub do miejscowości pod miastem.

Polecamy też

Mieszkania - rynek pierwotny czy wtórny?

bloki
Opracowanie: Times Square Public Relations
Wszyscy ludzie marzą o tym by mieć własne "cztery kąty". W momencie, gdy decydujemy się na zakup mieszkania, musimy przede wszystkim podjąć decyzję czy ma pochodzić ono z rynku wtórnego czy pierwotnego. Dokonując tego wyboru powinniśmy rozważyć wszystkie kwestie związane z nieruchomościami.Wyświetl większą mapę
Nowoczesne zielone osiedla są wszędzie reklamowane, a koszty nie rosną. Deweloperzy chcą dbać o nowych lokatorów i wabią ich marketingowymi zabiegami. W każdym razie tańsze mieszkania są związane z długim oczekiwaniem na finał inwestycji. Przyszłych mieszkańców, pragnących oszczędzaniu, zastanawiają też wydatni na remont, od którego trzebazacząć funkcjonowanie w pustym mieszkaniu. Mieszkanie z rynku wtórnego to szansa na wprowadzenie się bez dodatkowych kosztów. Przede wszystkim rynek wtórny wymagawnikliwej analizy ukrytych kosztów, a jeżeli kupimy okazyjne mieszkanie do odświeżenia, zanim podejmiemy decyzję skonsultujmy się z fachowcem, który podliczykoszty.
1 2