X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Najlepsze prezenty pod choinkę

Za pasem Gwiazdka, zatem powinno zastanowić się, co w tym roku z tej okazji naszym szkrabom przyniesie dobrotliwy brodacz. Prezent musi być niebanalny i trafiony. W tym wpisie przedstawiamy 3 arcyciekawe propozycje choinkowe, które na pewno spodobają się każdemu maluchowi. Każdy z tych prezentów silnie stymuluje umiejętności malucha oraz dostarcza dużo godzin radości.

plac zabaw dla dzieci
Opracowanie: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci
Po pierwsze, angry birds gra planszowa w sklepie Linkbaby to bardzo interesujący produkt. Na pewno każdy zna Angry Birds na telefony komórkowe i tablety. Jeżeli nie, pokażmy prędko ten fenomen rozrywkowy: rozgrywka bazuje na wystrzeliwaniu z procy tytułowych birds w celu strącenia świnek. Ta niszowa produkcja fińskiego producenta gier elektronicznych zarobiła olbrzymią popularność w trakcie ostatnich trzech lat. W Angry Birds pyka już kilkadziesiąt milionów ludzi. A teraz złe ptaki wyszły z wyświetlaczy smartfonów i tabletów do trójwymiaru. Angry Birds gra planszowa świetnie rozwija refleks i talenty manualne twojego malucha. Ten fantastyczny upominek dostaniesz już za mniej więcej 89 złotych w dobrze zaopatrzonych sklepach z zabawkami, również tych cyfrowych.

Piłeczkowy wulkan to wytwór sławnego producenta zabawek Fisher Price. Jest idealny dla najmłodszych dzieci, które dopiero uczą się stać w pionie. Pociecha wrzuca piękne piłeczki do środka wulkanu, a po tym może je wyrzucać stamtąd w ciekawy sposób. Piłeczkowy Wulkan motywuje malucha do wykonywania pierwszych kroków i badania środowiska. Świetny podarek dla maluszka, który ma już pół roku.

O rety krety to gra zręcznościowa renomowanej firmy Mattel dla maluchów w wieku przedszkolnym. Rozgrywka czerpie ze wzorców zabaw, które pobudzają refleks. Zawodnicy mają szybko dotknąć specjalnym przyrządem krecika, który w danej chwili się zaświecił. Im prędzej uda się dotknąć zwierzątko, tym więcej punktów gracz ma na koncie. Świetna rozrywka na mnóstwo szczęśliwych godzin dla twojego dziecka i jego towarzysza. Rozgrywka świetnie stymuluje refleks oraz namawia do przyjaznej i rzetelnej rywalizacji.


Polecamy też

Zabawki kreatywne

gra planszowa
Opracowanie: Drewniaczek.eu
Z niecierpliwością wyczekiwane przez dzieci, dla rodziców mogą się okazać dużym i niełatwym wyzwaniem. Atrakcyjne i bezpieczne zagospodarowanie pociechom wolnego czasu wymaga wcześniejszego zaplanowania i dobrego przygotowania się na różne niespodzianki.
Opracowanie: Jan Kuc
17-09-18 06:41:07