X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Drukowany obraz w wystroju wnętrza

Lokum zawiera duszę lokatorów. Jest sporo informacji, które można wyciągnąć z samego zwiedzania czyichś czterech kątów. Przez całe dekady zbieramy szpargały, dodajemy meble, wymyślamy dekoracje. Pośród wszystkich rzeczy, które są w lokum, najbardziej prywatne są obrazy i fotki.
Reprodukcje ulubionych malarzy ukazują gust właściciela, a fotografie zawierają całą opowieść życia – o znajomych, o wakacjach, o wspaniałych chwilach z przeszłości. W ostatnim czasie nowe technologie umożliwiają drukowanie zdjęć w wspaniałej jakości, co sprawia, że cztery kąty mogą stać się jeszcze mocniej spersonalizowanym miejscem.

łóżka
Opracowanie: Black Red White SA
Zdobycie reprodukcji lub oryginalnego obrazu w naszym kraju to niemały koszt. Na szczęście z ratunkiem przychodzą spółki, które mogą wydrukować obraz ze zdjęcia w jakimkolwiek formacie. Wyobraź sobie, że posiadasz w swoim domu największe obrazy ukochanego mistrza, wydrukowane w niebywale wysokiej rozdzielczości.

pościel
Opracowanie: WOOL STAR
To oczywiste, że drukowanie - (sprawdź jak wygląda drukowanie na tkaninie) na klasycznym papierze nie przywoła mimo to nastroju prawdziwej galerii malarskiej. Ale to koniec świata, bo przedsiębiorstwa drukarskie posiadają w cennikach także druk na płótnie! Jeśli dokupisz jeszcze eleganckie ramy, dostaniesz efekt, który nie będzie odstawał od normalnej reprodukcji. I to za sporo skromniejsze pieniądze, niż te, które miałbyś przeznaczyć na obraz w pracowni malarskiej.

Jeśli nie jesteś miłośnikiem sztuki i wydruk na płótnie cię nie zachęca, pomyśl o upiększeniu ścian pokojów pięknie wydrukowanymi fotkami w znacznych wymiarach. To, na co będziesz spoglądać na co dzień przesiadując np.

Nie zwlekaj! Jeśli zainteresował Cię ten watek, to przejdź dalej. Tam oczekuje na Ciebie najnowsza treść (https://gloria.wroc.pl/uslugi-pogrzebowe/inne/). Mamy nadzieję, że w ten sposób będziemy w stanie rozwiązać wszelkie Twoje wątpliwości.

w jadalni, jest zależne jedynie od twojej pomysłowości. Może więc to być krajobraz z dalekich miejsc, do których planujesz kiedyś się udać. Bądź zbiór fotografii twojej pociechy, upamiętniający cudowne momenty. A może pragniesz patrzeć na ulubioną piosenkarkę w wielkim rozmiarze? Wyłączną przeszkodą jest twoja pomysłowość. Dzisiejsze technologie poligraficzne zrobią za ciebie całą resztę.


Polecamy też

Realistyczne kolory w 30-calowym formacie panoramicznym

monitor 30-calowy
NEC Display Solutions wprowadza do sprzedaży nowy model monitora NEC MultiSync® LCD3090WQXi. 30-calowy monitor panoramiczny.
21-10-29 07:01:18