X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jak uzyskać kredyt nie sprawdzając BIKu?

Co rozumiemy przez znaczenie słowa historia kredytowa, która może być dobra lub zła. Tworzymy ją ze względu na branie pożyczek, kredytów czy niespłacanie kart kredytowych. Warto budować pozytywną historię kredytową gdyż ma ona wpływ przy udzielaniu nam pożyczek w przyszłości . Gdy jednak nie jesteśmy dobrym kredytobiorcom czyli zalegamy z płatnością rat lub spłatą karty bank w przyszłości może odmówić nam udzielenia następnej pożyczki.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Co oferują nam instytucje finansowe

Wpisując w wyszukiwarkę frazę „kredytach (zobacz pożyczka pod zastaw działki rolnej) bez bik” wyskakują setki stron WWW, które w swoim zakresie oferują taką usługę. BIK to tak na prawdę Biuro Informacji Kredytowej jest to jednostka, w której spisane są wszystkie nasze kredyty. Jeżeli staramy się o pożyczkę w banku, instytucja bankowa w pierwszej kolejności weryfikuje jak rzetelnie spłacamy nasze kredyty. Aby zbudować pozytywną historię kredytową powinniśmy posiadać kredyty oraz sumiennie dbać o daty spłat zadłużenia. Jeżeli mamy pilną potrzebę zakupu pewnej rzeczy szybka raty (zobacz pożyczka pod hipotekę bez bik) może być dobrym rozwiązaniem, rozejrzyjmy się nad odpowiadającą nam ofertą. Tego rodzaju usługi są łatwe do załatwienia a decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa. Plusem jest także to, iż nie musimy podawać celu, na który potrzebujemy pieniędzy. W tej chwili jest dużo instytucji finansowych., w których oferowana jest tzw. chwilówka np. z oferty chwilówek na stronie Takie kredytu udzielane są z wyższym oprocentowaniem i minimalnym okresem spłaty.

Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com
Na co powinniśmy uważać

Wszystkim czasem wypadają pilne wydatki lub chcemy w końcu wyjechać na odpoczynek. Ze względu na niskie zarobki nie mamy możliwości otrzymania kredytu gotówkowego w banku. Szukamy innych rozwiązań. Jeżeli wybieramy, ofertę kredytu bez sprawdzenia zdolności kredytowej powinniśmy poczytać o tym i obliczyć jaką kwotę zwracamy. Często biorąc kilkaset złotych oddajemy podwójną kwotę. Pożyczka na dowód rządzi się tymi samymi zasadami co pożyczka bez BIK. Zastanówmy się czy nie warto poszukać tych oszczędności u siebie. Wytyczmy domowy budżet i dokładnie opisujmy na co wydajemy pieniądze, w wielu przypadkach nasze pieniądze wydajemy na niepotrzebne drobiazgi. Jak rzecze stare polskie porzekadło „grosz do grosza a będzie kokosza”.

Polecamy też

Pożyczka na szybko

Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Nadchodzą ciężkie czasy dla Polski. Nasza ojczyzna była zwykle omijana przez recesję, lecz na nieszczęście dużo rezultatów bessy nie można się zniwelować. Banki modyfikują warunki uzyskania kredytu finansowego, osoby, które mają już jakieś zobowiązania raczej spotkają się z odmową.


Jeżeli potrzebujesz kredytu lub pożyczki sprawdź: Pożyczki i skorzystaj z naszej oferty.
19-10-15 10:06:53