X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wrocław i rynek nieruchomości

Dobrze by było mieć swoje lokum, ale portfel przechowuje za mało zer? To typowy kłopot wielu młodych małżeństw, nie najłatwiej także go rozwiązać. Także rynek nieruchomości dla firm nie jest łatwy, choć można wyszukać okazje jak przykładowo na stronie . W artykule szerzej dowiemy się jakie są realia rynku najmu we Wrocławiu.

Część wybiera niekończący się wynajem, inni z kolei walczą o kredyt hipoteczny. Wrocławski rynek nieruchomości nie jest łatwy, jednak można sobie z nim poradzić.

wnętrze biura
Mieszkania mieszkanie to dla wielu trudna sprawa. W czasach kiedy kredyt hipoteczny podkreśla status społeczny, trudno więc się pokusić o chłodną analizę sytuacji na rynku. Jednak nadzieja pojawiła się w 2012 roku, kiedy to koszty powolutku obniżyły się. Dotyczy to wynajmu i oczywiście też na sprzedaż. Agencje nieruchomości nie muszą bać się braku ofert, a Polacy wyjątkowo chętnie przekopują ich propozycje mieszkaniowe w Sieci. Powierzchnie biurowe we Wrocławiu też są popularne, bo mnóstwo przedsiębiorstw planuje rozwój w stolicy Dolnego Śląska.

Polecamy też

Tendencje w wyborach klientów na rynku nieruchomości

Ogród na wsi
Opracowanie: Sideshow Bruce
Źródło: http://www.flickr.com
Rok 2012 szykuje duże zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć pozytywnie na poprawę kondycji rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w nadchodzących miesiącach?


Gdzie wynająć mieszkanie we Wrocławiu?

Do niedawna ceny najmu przerażały, nieważne, czy to centrum, czy Muchobór. Dzisiaj sytuacja już wydaje się bardziej sprzyjająca, łatwo o lokale dla firm - wystarczy wygooglować "lokale do wynajęcia wrocław". Tak już wyszło, że w dużym mieście cierpliwość jest sojusznikiem. Idealna lokalizacja w niskiej cenie zależy od miesiąca i szczęścia. Właśnie dlatego można użyć pomocy agencji nieruchomości, do skutku informujących o ofertach dopasowanych do wymagań klienta.

Co lepsze: kupno czy wynajem?

Wybór mieszkania wiąże się z długoletnim związkiem z samodzielnie wybranym bankiem, a nie zawsze jesteśmy na to chętni. Najnowsze wille we Wrocławiu powstają w błyskawicznym czasie, a deweloperzy obniżają kwoty za metr lokali do programu Rodzina na swoim. Mieszkanie na przedmieściach okazuje się rzeczywiście możliwą lokatą w nieruchomości. Wrocław się ciągle staje się większy, miejsca, najczęściej budzące skojarzenia z końcem świata, obecnie zachęcają zielenią i łatwą komunikacją z centrum.

Zamieszkaj we Wrocławiu

Dolny Śląsk to wyjątkowo urodziwa część Polski. W dodatku kwitnie, że wabi ciągle więcej ludzi z całej Polski. Wrocław to nie jedyne dobre miejsce. Mnóstwo mieszkańców wynosi się pod miasto, chociażby do Trzebnicy, Oleśnicy. Poza tym, że można tam świetnie zrelaksować się od hałasu, a mieszkania są prawie 3 razy tańsze.
Opracowanie: S.S.
18-06-22 15:21:22