X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Bezpieczne palenie

Papierosy są coraz droższe, ramki pouczające na paczkach coraz dosadniejsze. Kurczy się powierzchnia, w której palacze mogą popalać. Wiarygodne badania wskazują na niszczące oddziaływanie dymu na życie organizmu. Klasyczne fajki niezwykle usidlają. A jeszcze u nałogowca pojawia się konieczność posiadania czegoś w dłoni podczas pogawędek, imprezy. Pewna liczba ludzi mówi, że papieros ich relaksuje – mimo że eksperymenty wskazują na coś całkowicie innego. To najlepsza pora, by wybrać papierosy elektroniczne.

palenie
Opracowanie: Crysco Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym kraju nie są jeszcze zauważalnie powszechne. Osoby nowoczesnym papierosem w ręku, wydmuchujące z ust przyjemny dla nosa dymek spotykane są w nielicznych punktach. Wielu znawców stwierdza jednak, że w okolicznościach coraz bardziej niesprzyjającego klimatu dla miłośników nikotyny elektroniczny papieros znajdzie uznanie Polaków. Bądź pionierem nowej, bezpiecznej mody!

Elektroniczne papierosy są dopuszczane do użytku w miejscach publicznych. Jest tak dlatego, że nie emitują niezdrowych związków smolistych, a wyłącznie parę wodną. Spora liczba użytkowników dodaje specjalne zapachowe wkłady, dające miłe zapachy. W ”szlugach” XXI wieku można regulować poziom stężenia nikotyny. To skutkuje tym, że elektroniczny papieros pomaga wydatnie przy rzucaniu uzależnienia bardziej nawet, niż gumy.

Polecamy też

Słodycz dźwięków od Maxell

Słodycz dźwięków od Maxell
Opracowanie: Maxell
Źródło: Maxell
Mufiny, babeczki, makaroniki i wszelkiego rodzaju słodkości podbiły serca Polaków. Moda na te pyszności przeniosła się z cukierni do pracowni producentów odzieży i biżuterii, a teraz wkracza do świata technologii. Firma Maxell wypuszcza na rynek serię słuchawek dousznych Cupcakes.


papieros
Opracowanie: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyczne, szkodliwe papierosy da się kupić właściwie w każdym kiosku. Elektroniczne papierosy są rzadziej spotykane. Dlatego też polecam wejście do sieci i znalezienie właściwego sklepu. Należy umieścić w Google sformułowanie „e-papieros sklep”, by otrzymać dobrą liczbę propozycji. Nie zapominaj, że oprócz samego e-papierosa konieczny będzie zakup dodatków. Całkowity nakład pieniężny kupienia sobie modnego papierosa i palenia go bankowo nie okaże się znaczniejszy, niż suma, jaką trzeba wyłożyć na śmierdzący nałóg klasycznych papierosów. Elektroniczne papierosy spowodują, że poczujesz się wolny - z początku od ostrego prawa, a ostatecznie nawet od uzależnienia. Daj temu szansę.
Opracowanie: Jan Kuc
19-12-09 07:12:18