X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Odkryj w gry planszowe

Od paru lat gry planszowe strategiczne, przygodowe czy imprezowe podbijają oprócz serc dzieci także często serca dorosłych. Wspólnie budują mocarstwa, walczą z potworami, współzawodniczą o niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się produktami na średniowiecznych trasach handlowych.

Opracowanie: Parker
Gry planszowe aktualnie przeżywają renesans

Gry planszowe są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu z paru przyczyn: wspierają naukę, rozbudowują wyobraźnię, słownictwo, szybkość, kreatywność, uczą zdrowej rywalizacji, a w szczególności są wyjątkową zabawą. Ich zdecydowanym atutem jest fakt, że można zabrać je ze sobą na familijny piknik czy na wakacje, ponieważ są różnych wielkościach. To z pewnością dobra opcja i lepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą jak zorganizować sobie czas bez gier komputerowych.
Gra planszowa - Qwirkle
Źródło: http://www.planszoweczka.pl/


Frajda dla dzieci i dorosłych

Gry planszówkowe dziecięce bez wątpienia są najbardziej tradycyjną kategorią gier. Większość z nas kojarzy je właśnie z rozrywką dla dzieci, ewentualnie młodzieży. Nie do końca jest to zgodne z prawdą.

Jeżeli ten wpis Cię zaciekawił, to kliknij ten link, to bardzo użyteczny artykuł, który przedstawia pokrewne kwestie.

Obok gier planszowych dla dzieci znaleźć można wiele pozycji dedykowanych dorosłym. Niełatwo wyobrazić sobie przecież drugoklasistę grającego w np. Grę o Tron (grę ze skomplikowaną mechaniką i rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. wojen) nie wspominając nawet o grach dla dorosłych.

Strategiczne myślenie niezbędne w biznesie

Dużo się od pewnego czasu mówi się o wadze strategicznego myślenia w biznesie. Istnieje wiele firm posiadających w swej ofercie szkolenia wyrabiające nawyk strategicznego myślenia. Bardzo często za swe usługi wymagają wysokich kwot. A wystarczy podarować dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie planów stanie się nawykiem, który gwarantuje sukces.
19-01-29 14:19:05