X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Odkryj w gry planszowe

Od paru lat gry planszowe strategiczne, przygodowe czy imprezowe podbijają oprócz serc dzieci także często serca dorosłych. Wspólnie budują mocarstwa, walczą z potworami, współzawodniczą o niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się produktami na średniowiecznych trasach handlowych.

Opracowanie: Parker
Gry planszowe aktualnie przeżywają renesans

Gry planszowe są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu z paru przyczyn: wspierają naukę, rozbudowują wyobraźnię, słownictwo, szybkość, kreatywność, uczą zdrowej rywalizacji, a w szczególności są wyjątkową zabawą. Ich zdecydowanym atutem jest fakt, że można zabrać je ze sobą na familijny piknik czy na wakacje, ponieważ są różnych wielkościach. To z pewnością dobra opcja i lepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą jak zorganizować sobie czas bez gier komputerowych.
Gra planszowa - Qwirkle
Źródło: http://www.planszoweczka.pl/


Frajda dla dzieci i dorosłych

Gry planszówkowe dziecięce bez wątpienia są najbardziej tradycyjną kategorią gier. Większość z nas kojarzy je właśnie z rozrywką dla dzieci, ewentualnie młodzieży. Nie do końca jest to zgodne z prawdą. Obok gier planszowych dla dzieci znaleźć można wiele pozycji dedykowanych dorosłym. Niełatwo wyobrazić sobie przecież drugoklasistę grającego w np. Grę o Tron (grę ze skomplikowaną mechaniką i rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. wojen) nie wspominając nawet o grach dla dorosłych.

Strategiczne myślenie niezbędne w biznesie

Dużo się od pewnego czasu mówi się o wadze strategicznego myślenia w biznesie. Istnieje wiele firm posiadających w swej ofercie szkolenia wyrabiające nawyk strategicznego myślenia. Bardzo często za swe usługi wymagają wysokich kwot. A wystarczy podarować dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie planów stanie się nawykiem, który gwarantuje sukces.
19-12-12 07:08:37