X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wybór najlepszych drzwi

Współczesne mieszkania lubią nieszablonowe rozwiązania. Zazwyczaj drogą do sukcesu jest konsekwencja, ale im więcej designerskich elementów, tym ciekawszy efekt. Drzwi wewnętrzne są podstawowym elementem aranżacji.
jadalnia
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass
Nie warto zostawiać doboru drzwi na koniec. Już na etapie projektów warto wskazać, czy to będą przesuwane drzwi, Wrocław ma wiele firm sprzedających tego typu systemy, dlatego by uwzględnić wcześniej montaż, najlepiej dowiedzieć się na czym właściwie polega. Estetyczne jest ukrycie płyty drzwi w ścianie.

Drzwi a przestrzeń

Małe mieszkania, nawet dwupokojowe, potrzebują mądrego zaplanowania miejsca. Jeśli to możliwe warto dostać kolejny pokój. Mieszkania typu studio, teraz tak popularne, wyróżniają się otwartą kuchnia, a to rozwiązanie ma minusy i plusy. Najlepiej czasami się po prostu odgrodzić, a do tego służą właśnie przesuwane drzwi. W sypialni z kolei szybko można wydzielić kącik, wykorzystywany do spokojnej pracy albo jako schowek.

drzwi przesuwne
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
W przestronnych mieszkaniach w kamienicach też znajdą zastosowanie. Takimi drzwiami można podzielić bardzo duże pokoje, przydając w ten sposób niezależnych pomieszczeń. Nie zawsze wymaga to generalnego remontu

Niektórzy, myśląc o takim rozwiązaniu, wyobrażają sobie nieładne harmonijkowe drzwi – jednak to przeszłość. Obecnie wybór tego tupu drzwi jest tak duży, że niełatwo od razu dobrać najładniejsze. Na pewno do każdego stylu można wybrać ładny krój i kolor. Zainteresowaniem cieszą się też drzwi szklane Wrocław i inne największe miasta oferują ogromny wybór, więc przesuwne szklane panele każdy może dobrać do swojego gustu i designu domu.

Polecamy też

Drzwi wewnętrzne we włoskim stylu

Salon, drzwi wewnętrzne PERLUGIA
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO
Słoneczna Italia znana jest nie tylko ze smakowitej kuchni, ale także z wysmakowanego stylu. Wszyscy wiedzą, że włoska architektura, sztuka i rzemiosło użytkowe odznacza się wyjątkowym designem, którego namiastkę pragnie uszczknąć dla siebie niemal każdy z nas.


Drzwi wewnętrzne - sypialnia
Opracowanie: star5112
Oryginalne drzwi

Przesuwne drzwi kupują ludzie, którzy chcą zwiększyć przestrzeń. Natomiast skrzydłowe drzwi pasują do mieszkań, gdzie jest dużo miejsca. Jesteśmy przyzwyczajeni do takiego rozwiązania, stąd też jest w polskich mieszkaniach standardem. Naprawdę warto uczynić atut z funkcjonalnych drzwi. miasto Wrocław pozwala na potężny wybór sklepów, a więc i ciekawego wyposażenia. Drzwi są w stanie przykuwać uwagę i stać się w centrum domu lub zlewać się idealnie z resztą – wybór należy do projektanta.


Zobacz ofertę firmy DA-BUD:
Wyświetl większą mapę
Źródło: Da-bud
18-07-12 03:48:06