X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Postindustrialny design

Nowa kolekcja tkanin Summer
Opracowanie: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl
Do niedawna postindustrialne wnętrza starych fabryk utożsamiane były jedynie ze środowiskiem artystycznym. Dziś tak zwane lofty - mieszkania stylizowane na pofabryczne bądź mieszczące się w murach zapomnianych magazynów i hal produkcyjnych - stanowią szczyt ekstrawagancji, oznakę zamożności i dobrego smaku. Ogromny potencjał, który tkwi w tych przestronnych pomieszczeniach, daje nieprzebrane możliwości dekoracyjne, umożliwiając wyrażenie swojej osobowości i poczucia stylu poprzez wystrój wnętrz.

Lofty, charakterystyczne dla środowiska artystycznego i intelektualnego początku XX w., były miejscem zaadaptowanym na pracownie i mieszkania. Ogromny potencjał drzemiący w murach starych fabryk pozwalał na dowolne przekształcanie powierzchni, wyodrębnianie unikalnych elementów przy zachowaniu minimalizmu i surowości wnętrz. Dziś nowatorskie rozwiązania estetyczne i techniczne pozwalają optymalizować wykorzystanie otwartej przestrzeni.

Nowa kolekcja tkanin Summer
Opracowanie: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl
Nowa kolekcja Dekoriao nazwie Summer to tkaniny i produkty, które pozwalają kreować oryginalne i nowoczesne aranżacje. Współczesny design, modna kolorystyka i najwyższa jakość tkanin tworzą wysmakowaną kombinację dopasowaną do wystroju luksusowych wnętrz w stylu loftowym. Zestawienie subtelnego, kwiatowego wzoru z kolorowymi motywami tworzy idealny duet, nadając pomieszczeniom nuty ekstrawagancji.

Kompletna aranżacja loftów nierozerwalnie związana jest z industrialnym i minimalistycznym charakterem wnętrz. Najważniejszym elementem jest przestrzeń, którą należy podkreślać, a nie zaburzać. Dlatego warto w tym przypadku postawić na jakość dekoracji, nie na ich ilość. Nie bójmy się eksperymentować z kolorem, którym możemy podkreślić unikalne elementy wystroju. Eksponujmy stare rury instalacyjne czy grzejniki, ozdabiając przestrzeń w sposób dopasowany do surowego charakteru pomieszczenia.
Opracowanie: Katarzyna Semkło
18-08-05 07:10:04