X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Co nowego w świecie bieliźnianej mody?

Gorset damski firmy Tessoro
Opracowanie: Tessoro
Źródło: Akrobatka.pl
Są takie elementy ubioru, których najczęściej nie pokazujemy wszystkim. Zobaczyć je na nas mają pozwolenie wyłącznie członkowie rodziny. Ale to nie powoduje, że nie należy znać najnowsze mody lub kupować bez większego pomyślunku.

Szlafroki również umieją być modne, mimo że nie chodzimy w nich na ulicach. Ale ogląda nas w nich chłopak, zatem warto wyglądać w domowej odzieży jak najlepiej.

W tym sezonie silnie są popularne gorsety damskie bądź inaczej powiększone w dół biustonosze. Można odnotować wśród tegorocznych kolekcji, że w modzie jest jednoczenie erotyki i wygody. Powrót zaliczają klasyczne i geometryczne konstrukcje. Kolorystycznie zwyciężają mocno czerń oraz biel.

Zachwycającą propozycję odzieży do "snu" (wyzywające piżamy) pokazała Victoria’s Secret. Nazywa się Sexy Little Fantasies i generalnie to mówi wszystko o kolekcji tej firmy. Bielizna sypialniana dla kobiet ma tu różnorakie kształty – jest uniform ponętnej strażniczki prawa, żołnierki i ponętnego króliczka. Ludzie z Victoria’s Secret planują wywołać w związkach uczucia, które może już zniknęły. Perfekcyjnym rozwiązaniem jest operowanie powszechnie znanymi fantazjami. Przecież mało który mężczyzna nie poczuje podniecenia na widok pani w wyzywającym ubiorze, zamiast zwyczajnej koszuli nocnej. A pani przecież uwielbia czuć się obiektem pożądania, to niezaprzeczalne.

bielizna nocna
Opracowanie: Miran
Źródło: Akrobatka.pl

Koszule nocne w tym roku także będą seksowne. Jazzy są lekkie i odsłaniające cechy kobiece, a równocześnie całkiem naturalne i utrzymane w bieli lub czerni. Sypianie w koszuli nocnej musi być równolegle miłe i seksowne. Łóżko wszakże to nie jedynie punkt relaksu, lecz również największego zbliżenia dwojga ludzi.

To, co wywyższane w świecie znanych projektantów mody, nie zawsze staje się popularne wśród ludzi. I na odwrót. Da się to zauważyć po tym, jaką miłość zaskarbiły sobie nad Wisłą leginsy, na przekór temu, że nie są częścią najbardziej znanych kolekcji. Nie było ich również na niedawnych pokazach i w magazynach branżowych.
17-09-18 06:41:10