X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Philips zgarnia dwie nagrody EISA

Philips Smart TV
Opracowanie: Philips
Źródło: Philips
Zużywają mało energii, przy tym są ekologiczne i zapewniają perfekcyjną jakość obrazu – to między innymi doceniło jury EISA i przyznało telewizorom Philipsa dwie nagrody. Tym samym Philips po raz kolejny potwierdza swoją jakość i utrzymuje pozycję lidera w nowej technologii.

Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych doceniło producentów, którzy wprowadzili na rynek najlepsze produkty 2012/2013. O tym, kto otrzyma nagrody decydowali redaktorzy 50 magazynów branżowych z 19 krajów europejskich.

Komisja nagrodziła Philipsa w dwóch kategoriach: najlepszy telewizor LCD oraz GREEN TV - Jesteśmy dumni, że serie 9000 oraz 6000 kontynuują tradycję zdobywania tych prestiżowych nagród. To wspaniałe uhonorowanie naszych wysiłków, aby tworzyć innowacyjne i trwałe produkty odpowiadające potrzebom naszych klientów - powiedział Alain Perrot, Chief Commercial Officer w firmie TP Vision.

Philips seria 6000
Opracowanie: Philips
Źródło: Philips
Elegancja i nowa technologia docenione w serii 9000
Model 46PFL9707 z serii 9000 został doceniony za idealną jakość obrazu, którą gwarantuje m.in. filtr Moth Eye, zmniejszający odbicia światła w ekranie oraz za segmentowe podświetlenie, które wydobywa głębię czerni. Komfort oglądania w 3D zapewniają nowe okulary, zapobiegające migotaniu. Doskonała jest również kompensacja ruchu. Wszystkiego dopełnia pilot zdalnego sterowania z klawiaturą QWERTY, która gwarantuje łatwe korzystanie ze Smart TV.

Eco jest modne. Seria 6000 jest w tym mistrzem
Drugą nagrodę przyznano serii 6000. EISA uznała, że model 55PFL6007 ma przyjazne podejście do środowiska oraz wykorzystuje materiały, które podlegają recyclingowi.

Warto dodać, że ekologiczne podejście nie powoduje, że seria 6000 traci na jakości. Posiada on bowiem Smart TV oraz zaawansowane funkcje takie, jak Ambilight, systemy poprawy jakości obrazu, a wszystko na dużym ekranie – 140 cm (55’’). - Nagroda EISA Green TV jest świetnym i niepodważalnym dowodem na to, że nasi inżynierowie po raz kolejny odnieśli sukces w skonstruowaniu telewizora, który łączy ze sobą trwałość i wydajność. Z telewizorem Philips 55PFL6007, konsumenci nie muszą iść na kompromis w żadnym aspekcie - wyjaśnił na koniec Alain Perrot.

Na koniec warto dodać, że EISA nie po raz pierwszy nagradza Philipsa. Nagroda w kategorii GREEN TV została przyznana telewizorom Philipsa trzeci raz, zaś sama seria 9000 została doceniona już po raz dziesiąty.
Źródło: Bandera
Opracowanie: Dorota Mizerska
17-09-18 06:40:51