X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dekoracje ścienne?

Aby zapomnieć o niewygodach, brudzie oraz koszcie remontu, trzeba być twardym, wytrzymać do końca, kiedy wnętrza są odświeżone i gotowe do najlepszego etapu prac - ozdabiania. Aby ożywić wystrój warto pomyśleć nad wyborem dekoracji ściennych, takich jak fototapety, obrazy lub naklejki. Które z nich wybrać?
salon
Opracowanie: Pixers
Źródło: Pixers
Dzieła malarskie

Ich korzyścią jest niewielki rozmiar i mobilność, dzięki czemu bez trudu można je zmieniać lub przewieszać. Dzięki dobrze dopasowanej oprawie i celnym doborze grafiki wnętrze zyska przyjemny nastrój. Za pomocą fotografii cyfrowej, zaawansowanej obróbce graficznej i technice, na płótnie może znaleźć się też osobiście zrobione zdjęcie. Drukowany obraz płócienny musi jednak mieć odpowiedni rozmiar i rozdzielczość.
Tapety na ścianę


Fototapety, w odróżnieniu od obrazu, zdecydowanie trudniej przenieść na inną ścianę, dlatego ich wybór winien być przemyślany. Wielkoformatowa grafika dostosowana stylistycznie do wystroju wnętrza czyni piorunujące wrażenie. Na pewno zostanie zauważona przez gości.

Sprawdź ten link - więcej zobaczysz w tekście, który znajdziesz na tamtej stronie. To będą inne tego rodzaju wiadomości, więc niewątpliwie je także uznasz za ciekawe!

Fototapety online oraz tradycyjne mogą upiększać ściany, drzwi, fronty mebli, a nawet przestrzenie pomiędzy szafkami stojącymi i wiszącymi w kuchni.

Co poniektóre rodzaje materiałów, które służą do produkcji fototapet są trwale na wpływ wilgoci i zabrudzenia. Dlatego też można je stosować w miejscach szczególnie narażonych na działanie wilgoci, np. w łazience lub w kuchni.

Naklejka Rilievi Fiorentini
Źródło: www.bmpolska.com
Naklejki

Naklejki na ścianę są subtelną formą ozdoby. ornamenty zwykle drukowane są na półmatowej folii i przykleja je się jak tatuaż do powierzchni ściany.

Jeśli poszukujesz uzupełniających wiadomości na omawiany w tym miejscu temat, to z pewnością znajdziesz więcej pod linkiem!

Ukształtowanie ozdoby powinno się dobrze dobrać do miejsca, w którym chcemy ją nakleić. Naklejki są urocze, mają półmatową nawierzchnię i nie odbijają światła, dzięki czemu subtelnie wtapiają się w strukturę podłoża.

Nie warto bać się zmian i ośmielić na coś spontanicznego. Pamiętajmy, że oryginalna dekoracja nie musi być eksponowana ciągle w tym samym miejscu do kolejnego wielkiego remontu. Naklejki i fototapety łatwo zdjąć, bez uszkodzeń powierzchni, do której zostały przyklejone. Poza tym niektóre fototapety na ścianę można nie tylko ściągnąć, ale przykleić ponownie w nowe miejsce.


Polecamy też

Kwieciste fototapety

Mak wschodni Brillant
Fototapety nie tylko optycznie powiększają domową przestrzeń, ale są również sposobem na ekspresową i atrakcyjną dekorację domu. Propozycję na wzór można znaleźć na licznych stronach internetowych lub zamówić tego rodzaju wielkoformatową dekorację u kompetentnych sprzedawców, na której będzie wydrukowane zdjęcie wykonane przez nas samych.
20-01-03 07:09:30