X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wynajem busów na rodzinne imprezy

Kiedy bierzemy ślub i chcemy zrobić przyjęcie weselne chcemy z pewnością naszym bliskim zagwarantować świetną zabawę i maksimum wygody, żeby mieli możliwość wraz z nami cieszyć się tym wspaniałym dniem. Gdy zapraszamy rodzinę i znajomych z innych miast jest to niezwykle ważne, ponieważ przybycie na ten dzień z pewnością związany jest dla nich z właściwym rozplanowaniem dnia i transportu – tutaj z pomocą przychodzą busy kraków.

Busy Kraków
Źródło: www.minitrans-busy.pl

Na początku musimy pomyśleć o miejscach na nocleg. Wszyscy przyjeżdżający z daleka goście powinni mieć zarezerwowane miejsce w pensjonacie, żeby mieli możliwość po przyjeździe choć chwilę odsapnąć, przebrać się i przygotować. Nie chodzi o to by były to ogromne i drogie apartamenty, wystarczy aby każda osoba miała swoje łóżko, możliwość kąpieli i pozostawienia gdzieś swoich rzeczy. Jeżeli nasze wesele odbywa się w restauracji przy hotelu nie będzie z miejscami żadnego kłopotu. Gdy zaplanowaliśmy imprezę w miejscu, które nie ma miejsc noclegowych znajdźmy coś niedaleko lub zagwarantujmy gościom dojazd do hotelu. Najlepiej do tego wynająć auto, doskonale nadają się busy.

Musimy tylko poszukać w sieci na przykład hasło „wynajem busów Kraków”, by bez kłopotu znaleźć firmę, która zapewni naszym gościom komfortowy transport do hotelu po zabawie. Pamiętajmy również o dowiezieniu gości z Urzędu Stanu Cywilnego czy kościoła na wesele. Najczęściej nikt nie ma takiego farta, żeby ślub i wesele miały miejsce w bezpośredniej bliskości i aby pokoje dla gości również były w odległości chwili spaceru. Najczęściej trzeba trochę się poprzemieszczać. Nie jest jednak żadnym kłopotem zorganizowanie transportu dla gości. Jeśli idzie o busy kraków jest miejscem, w którym znajdziemy niejednego przewoźnika.

Postarajmy się tę sprawę załatwić już na kilka dni przed ślubem. Będziemy spokojni o to, że wszyscy nasi bliscy dotrą na miejsce, nie będziemy się denerwować tym, że ktoś nie ma jak dojechać i trzeba go będzie „upchnąć” w czyimś aucie. Nie powinniśmy takimi kłopotami powiększać przedślubnego rozgardiaszu. Odszukajmy firmę zajmującą się transportem ludzi, podpiszmy umowę, wynegocjujmy cenę, ustalmy godziny, w jakich transport będzie niezbędny i nie przejmujmy się tym już więcej. Warto dzień przed ślubem zadzwonić do firmy przewodnikowej i upewnić się, że wszystko jest ustalone, że nasze zamówienie nigdzie nie zginęło itp. Zorganizowanie dojazdu jest łatwe, a Internet jest przy tym bardzo pomocny. Proste hasło „przewóz osób Kraków” rozwiąże problem z dojazdem gości na nasze przyjęcie weselne i będziemy mogli cieszyć się tą chwilą w obecności wszystkich bliskich osób.
Źródło: Minitrans-busy
Opracowanie: A.Z.
17-09-18 06:40:56