X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kwiecisto-stylowe szklane party

karafki
Opracowanie: BodaNova
Lody z ornamentem, sałatka z zawijasami, ukwiecony koktajl…

Na takie eksperymenty zdobnicze stać byłoby tylko mistrza cukiernictwa, czy specjalistę od food designu. A reszta patrzyłaby z zazdrością, amatorsko naśladując na ogrodowym party taką pomysłową ekwilibrystykę. Szczęściem, szwedzka firma BodaNova wyręcza chętnych do przyozdobienia tego, czym będzie się raczyło biesiadujących pod lipą.

Urocza zastawa z bardzo eleganckiego i trwałego szkła nosi wdzięczną nazwę Blossom – czyli "kwiecie".
BodaNova tworzy od początku swojego istnienia szkło z pomysłem: z prążkami, figurami geometrycznymi, plamami, roślinnymi i kwiatowymi ornamentami. Szkło ożywa pod wpływem malowanych na nim kształtów. Taki teatr cieni wzmocni, za sprawą zabawnej ekspresji, smak potraw czy napojów.

karafki
Kwiatowa seria szkła BodaNova – Blue i Brown flowers – z racji mocnej i wyrazistej ornamentyki nadaje się, przede wszystkim do podawania cięższych trunków, wykwintnych potraw. Stanie się ozdobą stołu dojrzałych, mądrych w doświadczenia biesiadników, którzy epikurejsko celebrują życie.
Z kolei dwie pozostałe serie - Pink i Green Plants – wprowadzą nastrój ożywczej świeżości wiosenno-letnich przyjęć i garden party przy dobrym grillowanym mięsie.
Duża miska otoczona stadkiem salaterek, dopełniona towarzystwem karafki z grupką wytwornych pucharów lub szklanek wypełni stół lekkością aranżacji i wysokogatunkowym, estetycznym szkłem.
W miseczkach i pucharkach o roślinnych ornamentach lody zasmakują jak ambrozja, sałatki owocowe dodadzą skrzydeł, a surówki pochwalą się syntezą jarzynowych wrażeń. Napoje, podane w uroczych szklankach, ugaszą pragnienie w kolorze lata.

karafki
Seria Blossom szwedzkiej firmy BodaNova wybija się ponad tradycyjny już, skandynawski, chłód i minimalizm. Tu formy są, a i owszem, proste, ale dzięki gustownie ażurowej stylistyce zdobień zyskują na cieple.
Pomysłowy komplet może stanowić prezent dla osób lubiących delikatne formy i subtelne zdobienia. Może być zastawą, która pozwoli celebrować z pasją i namiętnością domowe wieczory, czy ogrodowe przyjęcia. Dzięki serii szkła Blossom marki BodaNova życie nabiera kolorów i wyrazu.

Pasjonat skandynawskich pomysłów, kwiecistych zdobień - sklep - chętnie sięga ponad ogrodowym stołem po wykwintne szkło Blossom marki BodaNova.

Joanna J. Gawlikowska,
Krystian Wawrzyczek