X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Miejskie dekoracje pokoju

Aranżacja wnętrz jest formą sztuki, która bierze inspirację z otaczającej nas rzeczywistości. Weną mogą być zarówno otaczający nas świat jak i czar wielkomiejskiego krajobrazu. Miasta inspirują do wyboru wykończeń z cegły i metalu albo dla mniej odważnych do zamówienia fototapety z panoramą miasta.
Fototapety perspektywiczne, przykłady grafik na fototapetę
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Polska jak i również światowa architektura jest coraz ładniejsza. Różnobarwne elewacje wykończone, stalą lub kamieniem cudownie harmonizują się z otaczającą zielenią, ciągnącą się wzdłuż nowoczesnych uliczek i staromiejskich parków.

folie ochronne
Opracowanie: Wastfoll
Natomiast zaraz po zachodzie słońca TAG=miasto zaczyna mienić się milionami światełek. Zwłaszcza w przypadku współczesnych dużych aglomeracji taki widok nieraz zachwyca.

Przedstawiany tekst całkowicie Cię pochłonął? Jeżeli tak, to zafascynuje Cię też oryginalna treść, która ma pokrewne informacje.

Takie wielkomiejskie widoki mogą stanowić świetną inspirację do aranżacji wnętrz. Fototapeta miasto ukazująca piękną wielkomiejską architekturę ujętą nocą lub dniem, jest bardzo dobrym sposobem przyozdobienia domowych ścian.

Polecamy też

Fotografie na płótnie a wystrój wnętrza

Twoja Galeria
Chyba każdy z nas ma w biurze choć jeden obraz albo plakat. Często na ścianach wieszamy kopie dzieł najbardziej znanych malarzy lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Modne są również abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego decydujemy się na kupno obrazów.


Tego rodzaju wielkoformatowe grafiki, prezentują miasta zarówno w perspektywicznych jak i panoramicznych ujęciach. Fototapety prezentujące sznur typowych dla Nowego Jorku żółtych taryf czy obraz przepięknie rozświetlonych po zmierzchu wieżowców, mogą stanowić znakomitą propozycję do dekoracji modnie zrobionego salonu lub sypialni.

Dużym uznaniem cieszą się fototapety miast utrzymane w wersji monochromatycznej lub dwukolorowej.podłoga (http://www.parkietypryczynicz.com.pl/parkiet-debowy/)Mocny kolor, odznaczający się na tle stonowanego otoczenia, powoduje doznanie trójwymiarowości. Decydując się na tegotypu fototapetę, należy pamiętać, że winna ona harmonizować z motywem przewodnim aranżacji wnętrza.
Źródło: http://demur.pl/
22-05-27 11:12:15