X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Profesjonalne urządzenia medyczne do domu

Istnieją urządzenia medyczne, które wszyscy powinni posiadać w domu oraz pakować ze sobą w podróż. Z pewnością każdemu z was pojawia się przed oczami apteczka pierwszej pomocy, jednakże to nie jedyny przyrząd warty nabycia. Oto krótkie omówienie praktycznych artykułów medycznych.
Ciśnieniomierz nadgarstkowy
Apteczka samochodowa
Źródło: czarmed.pl
Regularne sprawdzanie ciśnienia jest kwestią ważną w obecnym świecie, w którym najczęstszym powodem zejść są problemy z układem krwionośnym. Jest to spowodowane głównie złym odżywianiem – wiele osób ma za duży poziom niebezpiecznego cholesterolu.

A złogi cholesterolu wpływają na zwężanie się naczyń krwionośnych i kłopoty z ciśnieniem. Zdiagnozowane na czas schorzenia tego typu da się z powodzeniem usunąć, łykając odpowiednie lekarstwa. Ciśnieniomierz nadgarstkowy jest znacznie wygodniejszy w funkcjonowaniu niż ten używany w szpitalach. Da się go uruchomić samodzielnie. Przystępność funkcjonowania sprawia, że jest to najlepszy sprzęt dla osób w podeszłym wieku, które chcą regularnie sprawdzać swoje ciśnienie, a nie mogą wychodzić często z lokum. Pewne modele potrafią gromadzić wyniki wielu pomiarów, dzięki czemu możesz robić wielodniową obserwację. Najtańsze modele można kupić już za parędziesiąt złotych.

Apteczka samochodowa Porządna apteczka samochodowa, czyli dobra apteczka pierwszej pomocy powinna zawierać:

Polecamy też

Nauka tańca hip hop jako rodzaj spędzania wakacji

Fototapety taniec
Opracowanie: DA
Szkoła tańca to dobry sposób na spędzenie czasu wolnego, w tym miejscu także ewaluują nowe, nieraz zaszufladkowane pasje jakie drzemią w każdym z nas. szkoły przedstawiają wszelkie style tańca, też dla różnych grup wiekowych – oczywiste, że każdy wyszuka tu coś dla siebie.


- zbiór plastrów różnych typów - rękawiczki ochronne - gaziki jałowe - zbiornik (plastikowy!) wody utlenionej do oczyszczania ran - nożyczki - opaski elastyczne różnej wielkości - specjalną maseczkę, którą zakłada się na twarz w czasie resuscytacji krążeniowo-oddechowej - koc ze specjalnego materiału, który trzyma komfort termiczny - obrazkową instrukcję udzielania pierwszej pomocy

Apteczka samochodowa ma być często sprawdzana i uzupełniana po każdym użytkowania.

lusterka laryngologiczne w ofercie czarmed.pllusterka laryngologiczne w ofercie Takie sprzęty są bardzo przydatne dla osoby, która chce na własną rękę w domu oglądać sobie gardło. Dobrze jest naturalnie poprosić kogoś o wsparcie.
18-07-12 03:47:02