X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Neonowe iluminacje dla każdego

Gdy jesteśmy właścicielami baru albo sklepu trzeba go wyeksponować właściwie oświetlając. Świetnie oświetlona witryna, dostrzegalny z oddali szyld, z pewnością sprawią, że nasze miejsce zapadnie w pamięć przechodniom.


Od paru lat do łask wracają neony niezwykle popularne w poprzednim wieku. W pewnej chwili zostały uznane za kiczowate i w wielu miejscach zniknęły z ulic, dziś jednak wracają do mody i warto skorzystać z możliwości jakie nam dają.

Neony diodowe w dalszym ciągu możemy wykonać na zamówienie według swojego projektu. W wielu miejscach znajdziemy małe firmy, które się tym trudnią. Umiejętne kształtowanie szklanych rurek, operowanie gazem i neon gotowy. Trzeba o niego jednakże odpowiednio dbać, czasem uzupełniać. Jeżeli tylko o tym nie zapomnimy, będzie on ozdabiał wejście do naszego lokalu czy sklepu przez wiele lat. Warto wymyślić interesujący i niesztampowy projekt, niech przyciąga spojrzenie, przykuwa uwagę, niech zaciekawi potencjalnych klientów. Przecież to jego główne zadanie.

Światła LED
Opracowanie: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications
Jeżeli drzwi do lokalu już mamy oświetlone pomyślmy jak podkreślić jego wystrój. W pubie czy restauracji jedno źródło światła to zły pomysł, powinniśmy skupić się na podkreśleniu konkretnych stolików przy pomocy światła, wyeksponować bar, czy gablotki na produkty. Możemy to wspaniale zrobić wykorzystując taśmy led. Mnóstwo małych, jasno świecących diod sprawdzi się zdecydowanie lepiej niż inne rozwiązania.
Zobacz resztę tu lampy podłogowe

1 2