X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowa kolekcja ekranów od Instal-Projektu

Nastrojowe ciepło
Opracowanie: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT
INVENTIO to produkt adresowany do odbiorców szczególnie wrażliwych na piękno formy. Nie jest to zwykły, tradycyjny grzejnik. Swym kształtem i smukłą, płaską formą przypomina raczej dzieło sztuki. Dzięki swojej ekspresji i sile wyrazu nadaje pomieszczeniom nieszablonowy, kreatywny charakter. Instal-Projekt wprowadza nową, inspirującą kolekcję nadruków.

Duże przestrzenie? Żaden problem!
Model INVENTIO stanowi rozwiązanie dla dużych, eleganckich pomieszczeń, które wymagają odpowiedniego stylistycznie wykończenia i uzupełnienia. Minimalizm, elegancja i nieoczywista forma sprawiają, że INVENTIO idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza, wymagające niestandardowych rozwiązań. INVENTIO to mistrz prostej formy – smukły i pionowy pokazuje, że ogrzewanie może mieć ciekawy kształt, a grzejnik może być obrazem.

Zdobi i grzeje
INVENTIO odpowiada zapotrzebowaniu na estetyczne rozwiązania tych, którzy cenią sobie wyszukany styl i lubią nowoczesny design. Ten model pokazuje, że grzejnik to nie tylko drabinka, czy żeberka – dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym można zamienić go w wielkoformatową fotografię. Przy całej swojej oryginalności model zachowuje swoją funkcję grzewczą i wydajność.

Nastrojowe ciepło
Opracowanie: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT

Zamień grzejnik w obraz – fotografia na ekranie
Obok dostępnych w ofercie ekranów She i Chillout pojawiły się nowe nadruki: La Bella Toscana to nowa, nastrojowa kolekcja, inspirowana pięknym, włoskim regionem. Ekrany ze zdjęciami pejzaży Toskanii pozwalają wprowadzić do wnętrza (polecamy również drzwi vasco cena) trochę włoskiej atmosfery i stworzyć niepowtarzalny klimat.

Dla wyboru, do koloru
Ekrany She i Chillout proponowane przez Instal-Projekt to sprawdzone rozwiązania: tajemniczy portret kobiety utrzymany w klasycznym zestawieniu czerni i bieli oraz delikatny i kobiecy, kwiatowy wzór, dodający wnętrzu lekkości. Kolekcja La Bella Toscana to z kolei pomysł dla miłośników pięknych pejzaży: delikatny i trochę melancholijny krajobraz w stonowanych barwach, soczysta zieleń toskańskich pól, a także pięknie uchwycony na zdjęciu kontrast zieleni i szarości we włoskim krajobrazie pozwalają wprowadzić do wnętrza nastrój i mocne, nasycone kolory. Jeśli wnętrze posiada wiele wzorów i dodatków i pojawia się potrzeba stonowania aranżacji, grzejnik INVENTIO dostarcza również możliwość wprowadzenia monochromatycznych rozwiązań: gładka, lakierowana na jeden z 37 kolorów Instal-Projektu wersja ekranu elegancko i dyskretnie uzupełni kompozycję kolorystyczną.

Poza sezonem grzewczym zdjęcie na grzejniku czaruje, uwodzi i przyciąga wzrok, a jesienią i zimą dostarcza ciepła – w dobrym stylu i o niepowtarzalnym nastroju
Opracowanie: Katarzyna Kolasińska
20-03-02 13:11:18