X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jakie fototapety nadają się do salonu

Salon jest głównym, charakterystycznym miejscem w naszym domu. Jest to pomieszczenie, w którym z miłą chęcią przyjmujemy gości, bawimy się z dziećmi czy relaksujemy się po wyczerpującym dniu pracy. Wystrój pokoju dziennego wielokrotnie determinowany jest panującą popularnością w dekoracji wnętrz, która odnosi się nie tylko mebli, ale też dodatków takich jak np. fototapeta na zamówienie.
Fototapeta surowe drewno
Opracowanie: PIXERS
Źródło: PIXERS
W ostatnim czasie fototapety ścienne były symbolem kiczu. Obecnie wracają do łask wielkoformatowe grafiki, które stosownie dopasowane potrafią odmienić salonowe wnętrze. Dużym uznaniem cieszą się abstrakcyjne wzory jak i te ilustrujące ujęcia wprost z ulic dużych i znanych miast.

Istotne jest by fototapeta do salony była tak dopasowana, aby harmonizowała się z pozostałymi elementami wystroju salonu. Grafikę wielkoformatową można zastosować na dwa sposoby, albo przyklejamy ją na całą ścianę lub wyłącznie na jej fragment. Tym sposobem nasz salon nabierze jedynego w swoim rodzaju klimatu.

Napisaliśmy dla Ciebie bardzo ciekawy artykuł, więc nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas (https://sensive.pl/sizing/80x160/), a z pewnością odnajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat.

Do tak okazałych pomieszczeń, nieraz wykorzystywana jest fototapeta ze zdjęcia.

Fototapeta w salonie to rodzaj na błyskawiczną i ciekawąprzemianę domowego wnętrza. Z wyjątkiem dostępnych, gotowych fototapet, u producenta można wybrać również przygotowanie fototapety ze zdjęciem własnego autorstwa.


Polecamy też

Jak stworzyć klimat i zadbać o funkcjonalność oświetlenia?

lampki
Opracowanie: IKEA
Perfekcyjne oświetlenie to w skrócie takie, które łączy praktyczność z pożądanym efektem ozdobnym. Na pewno każdy chce mieć klimatyczne wnętrze, a jednocześnie móc z łatwością czytać książkę. Sprawę utrudnia fakt, że wszystkie pokoje wymagają innych rozwiązań. Jak się nie zgubić pośród licznych propozycji i bezbłędnie dobrać odpowiednie rozwiązania dla naszego domu?
19-05-02 07:21:02