X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jakie fototapety nadają się do salonu

Salon jest głównym, charakterystycznym miejscem w naszym domu. Jest to pomieszczenie, w którym z miłą chęcią przyjmujemy gości, bawimy się z dziećmi czy relaksujemy się po wyczerpującym dniu pracy. Wystrój pokoju dziennego wielokrotnie determinowany jest panującą popularnością w dekoracji wnętrz, która odnosi się nie tylko mebli, ale też dodatków takich jak np. fototapeta na zamówienie.
Fototapeta surowe drewno
Opracowanie: PIXERS
Źródło: PIXERS
W ostatnim czasie fototapety ścienne były symbolem kiczu. Obecnie wracają do łask wielkoformatowe grafiki, które stosownie dopasowane potrafią odmienić salonowe wnętrze. Dużym uznaniem cieszą się abstrakcyjne wzory jak i te ilustrujące ujęcia wprost z ulic dużych i znanych miast.

Istotne jest by fototapeta do salony była tak dopasowana, aby harmonizowała się z pozostałymi elementami wystroju salonu. Grafikę wielkoformatową można zastosować na dwa sposoby, albo przyklejamy ją na całą ścianę lub wyłącznie na jej fragment. Tym sposobem nasz salon nabierze jedynego w swoim rodzaju klimatu. Do tak okazałych pomieszczeń, nieraz wykorzystywana jest fototapeta ze zdjęcia.

Fototapeta w salonie to rodzaj na błyskawiczną i ciekawąprzemianę domowego wnętrza.

Kiedy już przeczytasz zamieszczony tutaj wpis, równie absorbująca będzie ta pomocna witryna (https://www.adexagregaty.pl/), gdyż ma zbliżone informacje na prezentowany temat.

Z wyjątkiem dostępnych, gotowych fototapet, u producenta można wybrać również przygotowanie fototapety ze zdjęciem własnego autorstwa.


Polecamy też

Miejskie dekoracje pokoju

Aranżacja wnętrz jest formą sztuki, która pobiera natchnienie z otaczającej nas rzeczywistości. Inspiracją mogą być zarówno otaczający nas świat jak i czar wielkomiejskiego pejzażu. Miasta inspirują do wyboru dekoracji z cegły i metalu lub dla mniej odważnych do naklejenia fototapety z widokiem miasta.
22-04-14 07:01:22