X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Gdy zgubisz klucze

Czasem tak bywa, że człowieka dręczy straszny pech. Nagle gubią się cenne rzeczy, bez których trudno sobie poradzić, takie jak klucze do pojazdu bądź lokum. O ile w takiej sytuacji nie schowałeś gdzieś zapasowej kopii, należy wezwać ślusarza, który umie otworzyć każdy zamek.
Jeśli chodzi o takie usługi jak posiada wiele firm zajmujących się tym rzemiosłem.

Aby namierzyć sprawnego ślusarza, którzy funkcjonuje przez całą dobę, do wyszukiwarki internetowej wklej sformułowanie. Oczywiście o ile nie mieszkasz w Warszawie, możesz dać tam inne miasto. Pamiętaj, żeby wybrać ślusarza, który jest niedaleko. Nie zapominaj, że prawdopodobnie po otworzeniu drzwi niezbędna okaże się ich wymiana.

Polecamy też

Wybór ślusarza

Opracowanie: OknoPlus
Czy przydarzyło Ci się raz, że przyjechałeś do pracy przed wszystkimi i raptem okazało się, że Twój klucz do frontowych drzwi za żadne skarby nie chce zadziałać? Chociaż, dorobiono niedawno, a sam władasz nim niczym włamywacz, drzwi się uparły? Może czas najwyższy skłonić przełożonych zamianę zamka.


Jak uchronić się przed takimi nieprzyjemnościami w przyszłości:

- zrób sobie parę kopii ważniejszych pakietów kluczy.

Nie obawiaj sie, że informacji na omawiany temat nie odnajdziesz, ponieważ są tutaj. Wystarczy kliknąć na serwis www (http://rokad.pl/elewacje-wentylowane), który znajduje się pod odsyłaczem.

Jeżeli posiadasz kogoś spolegliwego, na przykład rodziców, daj zestaw na przechowanie. W innym wypadku możesz schować klucze w jakimś bezpiecznym miejscu, na przykład w skarbcu bankowym.

drzwi wejściowe
Opracowanie: OknoPlus
Źródło: OknoPlus
- dodatkową parę kluczy możesz ukryć gdzieś w sąsiedztwie domu. To postępowanie jest rzecz jasna właściwie jedynie wtedy, gdy mieszkasz w domku jednorodzinnym i masz ogródek, gdzie możesz skutecznie schować klucze. Pamiętaj, że kryjówka ma charakteryzować się dwiema właściwościami. Po pierwsze, ma być trudna do namierzenia przez niepowołane osoby. Secundo, ma być prosta do namierzenia przez Ciebie. To jasne, że mózg czasem może zawieść.

- klucze ciągle chowaj w określonym miejscu, np. w torebce.

Kliknij ten link! To bez wątpliwości świetna witryna, jest tam wiele użytecznych materiałów! Zobaczysz, na pewno się nie rozczarujesz.

Często sprawdzaj, czy wciąż tam leżą.

- do komplety kluczy doczep smycz, dzięki której przytwierdzisz je do szlufki spodni lub torebki.
1 2