X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Fototapety na drzwi czyli pomysł na odnowienie drzwi

Jak tylko zaczynamy myśleć nad remontowaniem mieszkania zazwyczaj wzdłuż kręgosłupa biegnie nam lodowaty dreszcz. Bo tak naprawdę należało by wymienić okna, podłogi zerwać, lub choćby wycyklinować, pomalować ściany. Spis rzeczy do zrobienia tak w zasadzie zdaje się nie kończyć. Nie musimy podejmować jednakże aż tak drastycznych działań. Czasem wystarczy drobnostka, abyśmy w naszym mieszkaniu poczuli się doskonale.


Fototapety ścienne
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
Jeżeli nie mamy dużych pieniędzy, czasu ani co najważniejsze ochoty na remontowanie (przejdź do oferty na tynk akrylowy od Bolix) może trzeba zastanowić się nad sposobem jakim jest fototapeta do ozdobienia drzwi - . Dawno już przeminęły czasy, kiedy fototapety były kiczowatymi widoczkami, przylepianymi byle jak na ścianę, by przysłonić jakieś pęknięcia. Obecnie fototapetę można zrobić z dowolnego zdjęcia. Wystarczy wybrać się do właściwego punktu i zlecić wydruk na folii samoprzylepnej o właściwych wymiarach. Samo nalepianie nie nastręcza specjalnych kłopotów. Należy być uważnym i ostrożnym, to wiadomo, lecz nie jest to niemożliwe. Fototapeta na wymiar nie jest wcale jakoś niezwykle droga, a może być doskonałym sposobem na zmianę mieszkania. Naturalnie, nie da się jej wykorzystać do każdych drzwi. W części da się zakleić tylko część, lecz i to da się idealnie zaprojektować.

Fototapety ścienne
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
Przemyślmy projekt. Przemyślmy, czy chcielibyśmy zakleić wszystkie drzwi w mieszkaniu, czy może tylko jedne. Czy fototapeta powinna być z obu stron drzwi czy nie, co chcemy żeby było na projekcie. Zapamiętajmy – bez trudu można przedobrzyć i zrobić ze swojego domu karykaturalne wnętrze, a przecież nie o to chodzi. Jeśli chcielibyśmy w ten sposób odświeżyć wszystkie drzwi, niech naklejki na nie pozostaną w jednym stylu, spójne. Nie muszą wyglądać dokładnie tak samo, istotne, aby pasowały zarówno do pomieszczenia jak również do siebie nawzajem.

Punkty trudniące się drukowaniem - skorzystaj z promocji na druk na dzianinach http://tritex.pl/ - fototapet na wymiar najłatwiej wyszukać w Internecie. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę hasło „fototapety we Wrocławiu” z pewnością odszukamy co najmniej kilka miejsc, które wykonują tego typu usługę. Jeżeli zastanawiamy się jak za niewielkie pieniądze odmienić mieszkanie – oto łatwe rozwiązanie - zobacz naklejki na ścinaę z WallArt.
18-09-18 07:12:02