X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Oryginalna kompozycja mebli w łazience

Łazienka, meble łazienkowe z kolekcji Flex
Opracowanie: Aquaform
Źródło: Aquaform
Kolekcja mebli Flex marki Aquaform pozwala zaaranżować łazienkę według własnego pomysłu. Jest to możliwe dzięki modułowemu charakterowi i różnorodnym kształtom szafek.

Meble łazienkowe z kolekcji Flex mają gładkie, lakierowane powierzchnie. Modułowy charakter poszczególnych elementów pozwala na kompozycję dowolnego zestawienia do każdego typu i wielkości wnętrza. Wszystko zależy od naszej inwencji i fantazji. Szafki są małe i kwadratowe, prostokątne, z półkami lub bez. Można je łączyć dowolnie, dzięki czemu funkcjonalne urządzanie łazienki jest czystą przyjemnością.

Łazienka, meble łazienkowe z kolekcji Flex
Opracowanie: Aquaform
Źródło: Aquaform
Meble zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, które zapewniają długotrwałe i komfortowe użytkowanie mebli. Gładką powierzchnię szafek łatwo utrzymać w czystości. Drzwiczki mogą otwierać się na prawą lub lewą stronę. W skład zestawu Flex wchodzą szafki wiszące z półkami i bez, szafki z szufladami, wysokie szafki wiszące, a także szafki podumywalkowe oraz lustro (zapraszamy serdecznie).
Połyskujące meble Flex nadają wnętrzu elegancji. Elementy zestawu sprawdzą się również w aranżacji małych pomieszczeń, gdzie modułowe rozwiązania okazują się najbardziej praktyczne.

Kolor biały dobrze komponuje się z innymi kolorami. W zależności od upodobań możemy zmieniać wystój za pomocą kolorowych dodatków i akcesoriów łazienkowych.
Opracowanie: Dagmara Dzikiewicz
19-03-27 07:19:04