X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Monnari współpracuje z blogerkami

Monnari współpracuje z blogerkami
Opracowanie: Social Hunters
Źródło: Social Hunters
Marka Monnari, jeden z najbardziej prestiżowych brandów na polskim rynku odzieżowym, zaprosiła do współpracy najpopularniejsze polskie blogerki. 22 września w łódzkiej siedzibie firmy odbyło się spotkanie zainicjowane przez serwis

Blogerzy, do niedawna traktowani po macoszemu, coraz częściej wyznaczają trendy. Nie dziwi więc fakt, że o ich opinie zabiegają największe koncerny, zapraszając do udziału w swoich projektach marketingowych.

Monnari współpracuje z blogerkami
Opracowanie: Social Hunters
Źródło: Social Hunters
Doceniając wpływowość blogerów, prestiżowa polska marka Monnari we współpracy z wirtualną galerią stylu zaprosiła blogerki modowe do promocji swojej najnowszej kolekcji.

Zadanie uczestniczek polegało na wykonaniu dwóch stylizacji spośród ubrań i dodatków dostępnych w showroomie Monnari. Panie mogły wybierać produkty z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji marki. Gotowe stylizacje zostały uwiecznione przez fotografa. Wszystkie można zobaczyć na profilu na Facebooku, gdzie do 2-go października trwa głosowanie na najlepszy zestaw.

To pierwszy tego typu event organizowany przez platformę Trwają już rozmowy nad kolejnymi przedsięwzięciami integrującymi ze sobą liderów Internetu oraz marki.
Opracowanie: Magdalena Kostyszyn
20-04-29 07:13:37